reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Správce zvuku Realtek

lape (109)|5.1.2011 09:24
Zdravím.Včera jsem nainstaloval win 7 64bit a ovladače desky a zvukovky se zřejmě nainstalovali z těch windows.Takže teď mám správce zvuku od ASUS a potřeboval bych aby byl od Realteku.Ono to jako funguje v pohodě i s tím ASUS,ale problém je v tom,že mám PC spojené s TV HDMI kabelem,přes který jde z grafiky ATI i zvuk.No a pokud mám správce zvuku od ASUS,tak se tam zobrazuje jen HDMI výstup od integrované grafiky,kterou ovšem nepoužívám,takže pokud chci,aby šel zvuk do TV po HDMI z ATIny,tak musím pokaždé vytáhnout konektory od PC repráků z compu,což je docela otravné.U správce zvuku od Realteku,stačí na záložce jen kliknutím přepnout jaký chci výstup a už to jede.Používal jsem ho předtím u XP a bylo to gut,ale tady nevím jak se zbavit toho ASUSáckého a nahradit tím Realtekem.Myslel jsem si,že bude stačit když smažu ovladač zvukovky od Microsoftu a nahradím ho správným ovladačem od Realteku,tak že se zároveň zěmní i ten správce zvuku,ale nestalo se tak.Na obrázku 1 je to co mám teď,na obrázku 2 je to co bych potřeboval a na obrázku 3 je,že mám opravdu nainstalované správné ovladače od Realteku,tak pokud by někdo věděl jak na to byl bych vděčen
http://picasaweb.google.com/lape444/AlbumBezNazvu07#

Takto to vypadá po připojení TV,HDMI se zobrazí i test repro je slyšet zTV,ale jinak nic.Nejde zrušit to zatržení u Repro a zatrhnout HDMI.A kurňa,teď jsem si nas..l do hnízda.Zakázal jsem používání repro a zvuk už sice do telky přes HDMI jede,ale nevím kde obnovit zvuk do repro.:) No budu bádat http://picasaweb.google.com/lape444/AlbumBezNazvu07#5558619072891575970
lape (109)|5.1.2011 10:12
Tak už jsem to vyřešil.Holt jako vždy to byla jednoduchá věc,ale než na to člověk dojde to je doba :) Stačí kliknout pravým tlačítkem buď na HDMI,nebo repro a pak dát Nastavit výchozí zažízení.Já jsem pořád myslel,že to stačí přepnout jen levým tlačítkem a samo se to označí a změní,protože ve správci zvuku od Realteku,který jsem používal předtím se to je překliklo a jelo to.Takže toto téma může admin případně smazat.