Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Sledování historie internet,ICQ atd

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Dobrý den,existuje nějaký program na sledování historie internetu,popřípadě nějaký program na sledování historie a psaní v ICQ,textových editorů atd.Děkuji za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2011

O žádným konkrétním programu na sledování historie všech souborů nevím, zatím jsem žádný nepotřeboval. Ale např. v Mozille Firefox máš výborně popsanou všechnu historii prohlížených stránek, stačí kliknout a původní prohlížená stránka se ti zobrazí. Nevím jak je to u ostatních prhlížečů, určitě tam taky něco bude, ale já využívám hlavně Mozillu Firefox a netrpělivě čekám na zpřístupnění verze 4.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Historii zpráv v ICQ lze sledovat v nějakém rozumném klientu (ne webové rozhraní), např. Miranda a plugin History++.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Historii navštívených stránek,stahovaných souborů atd. má každý prohlížeč,záleží jen na nastavení.Historii zpráv má každý komunikační klient (ICQ,QIP,Miranda,Messenger,Skype,ooVoo a další),opět záleží čistě na nastavení.
    Historie psaní v textových editorech??? tady mi nějak uniká co si od toho představuješ

Podobná témata

1. VLC - sledování televize přes internet
    Od Devouver v sekci Internet
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 22-01-2011, 17:39
  2. Procesory: historie využití procesoru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-12-2010, 18:28
  3. ICQ6 + historie zpráv + visty
    Od Commanderwar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení