reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

BSOD

kolomlyn (12)|7.1.2011 20:00
zobrazuje se mi BSOD nestihnu to ani vyfotit jen vim že tam je 0x "několik nul" f7 pak se pc restartuje a jede dál a mebo se prostě sekne celý pc. Objevuje se to tak po cca hodině.

Edit... zkoušel jsem zapnout everest jestli se mi něco nepřehřejvá (teploty v pohodě) ale když mam zaplej everest udělá to BSoD, když ho mam vypnutý tak se mi sekne PC

ty BSoD mají různá ta čísla, takže každá smrt je jiná :(
DrZelenka (2491)|7.1.2011 21:04
[quote=kolomlyn;427607]zobrazuje se mi BSOD nestihnu to ani vyfotit jen vim že tam je 0x "několik nul" f7 pak se pc restartuje a jede dál a mebo se prostě sekne celý pc. Objevuje se to tak po cca hodině.

Edit... zkoušel jsem zapnout everest jestli se mi něco nepřehřejvá (teploty v pohodě) ale když mam zaplej everest udělá to BSoD, když ho mam vypnutý tak se mi sekne PC

ty BSoD mají různá ta čísla, takže každá smrt je jiná :([/quote]

Uploadni sem slozku C:\windows\minidump . Navod na to, jak vypnout automaticke restarty pri BSoDu tu nekdo parkrat postoval, ale stejne jsem ho zapomnel :D Snad ho nekdo napise znova :)
kolomlyn (12)|7.1.2011 22:02
tady je

tady je když tak ten návod http://www.tipypropc.cz/zabrante-automatickemu-restartu/

Jinak co jsem zpozoroval tak když jsem hrál hru tak asi po cca hodině se to seklo/bsod ale teď když jsem koukal na film tak se nic nestalo
DrZelenka (2491)|7.1.2011 22:48
Pokud jsem dobre googlil, tak BSoD 0xf7 driver_overran_stack_buffer (2 ze 3 BSoDu) je spojen s malwarem v PC - kompletne projed PC antimalwarem.

0x1e je asi problem s ovladacema. U tohohle to bude problem s diskem (ntfs.sys). Az se zbavis viru, malwaru atp, tak zkus preinstalovat ovladace chipsetu.
kolomlyn (12)|8.1.2011 10:18
Ano tak jsi měl pravdu... projel jsem to "Malware Byte's Anti-Malware" a našlo mi to tohle

c:\Users\ecko\AppData\Roaming\chromeplus\chromeplususerdata\Default\Cache\f_00017f (Trojan.Dropper)

a pak ještě nějaký .exe

c:\$Recycle.Bin\s-1-5-21-2321670790-4141556585-1871794123-1001\$RWQ3MIO.exe (Trojan.Dropper)

Snad se mi ta smrt zase neukáže, zatim díky moc