reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Modrá obrazovka

NyanDee (3)|8.1.2011 19:22
Zdravím :) Mám takový problém...Měla sem nainstalováno The Sims 2 a dointsalovávala sem si tam nějaké doplňky,najednou mi naskočila BSOD.Tak sem to restartovala a po nastartování Windovs to tam zase skočilo...a tak se to opakovalo asi 3x...Tak táta vzal PC něco tam pošteloval,vytáhl RAM,očistil kontakty a potom to šlo zapnout.Jelo to do té doby,dokud sem nespustila nějaké video na netu,nebo nepřipojila fotoaparát...Pořád modrá obrazovka se stejnou hláškou...Něco sem si z toho opsala....snad to k něčemu bude :)

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
STOP:0x000000D1(0xF8CC6490,0x0000000,0x00000000,0xF8CC6490)
dtsoftbus01.sys-ADRESS F8CC490 BASE AT F8C99000,DATE STAMP 4d11d0b7
Mám Dell Optiplex SX270,2,4 gHz,256 MB RAM,Windows XP a antivir Avira free(jestli vám to pomůže)
Prosím,můžete mi poradit co s tím je? Děkuju za jakoukoliv radu :)
Domingster (139)|8.1.2011 21:31
Něco podobného se mi stalo také. Nejdříve jsem zkusil opravit systém vložením DVD s operačním systémem a následného repairu. Nějak se to povedlo a vše chodilo jak má asi měsíc. Asi za měsíc od té doby se mi stalo to samé. Systém už se mi neopravil, tak jsem ho dal do servisu. Tam mi řekli že je potřeba přeinstalovat operační systém. Stálo mě to 1000 Kč.
Georginek (2957)|8.1.2011 22:29
Aktualizovat win, nicmene mi nedovoli konstatovat, ze se vubec divim, ze to na 256RAM slo spustit (natoz hrat) - z toho byl slideshow a HDD maraton :D
NyanDee (3)|8.1.2011 22:51
[quote=Georginek;427868]Aktualizovat win, nicmene mi nedovoli konstatovat, ze se vubec divim, ze to na 256RAM slo spustit (natoz hrat) - z toho byl slideshow a HDD maraton :D[/quote]
Ale,jo dřív mi to jelo :D Sice to nebyla kdovíjaká závratná rychlost ale se SpeedLoad se to dalo...Jenže to bývalo,dokud nám harddisk nesežral nějaký červ či co to bylo...A s tou aktualizací...děkuju za radu,uvidíme :)
Challenger_ii (192)|8.1.2011 23:06
[quote=NyanDee;427871]Ale,jo dřív mi to jelo :D Sice to nebyla kdovíjaká závratná rychlost ale se SpeedLoad se to dalo...Jenže to bývalo,dokud nám harddisk nesežral nějaký červ či co to bylo...A s tou aktualizací...děkuju za radu,uvidíme :)[/quote]
Chyba je způsobena ovládačem, v tomto případě za to může Daemon Tools. Odinstalujte jej a celému PC se jen ulehčí.
NyanDee (3)|9.1.2011 11:52
[quote=Challenger_ii;427874]Chyba je způsobena ovládačem, v tomto případě za to může Daemon Tools. Odinstalujte jej a celému PC se jen ulehčí.[/quote]
Opravdu za to mohl ten Daemon...odinstalovala sem jej a vše jede,obrazovka se už neobjevila.Děkuju moc :))