Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Modrá obrazovka

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Zdravím Mám takový problém...Měla sem nainstalováno The Sims 2 a dointsalovávala sem si tam nějaké doplňky,najednou mi naskočila BSOD.Tak sem to restartovala a po nastartování Windovs to tam zase skočilo...a tak se to opakovalo asi 3x...Tak táta vzal PC něco tam pošteloval,vytáhl RAM,očistil kontakty a potom to šlo zapnout.Jelo to do té doby,dokud sem nespustila nějaké video na netu,nebo nepřipojila fotoaparát...Pořád modrá obrazovka se stejnou hláškou...Něco sem si z toho opsala....snad to k něčemu bude

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
    STOP:0x000000D1(0xF8CC6490,0x0000000,0x00000000,0x F8CC6490)
    dtsoftbus01.sys-ADRESS F8CC490 BASE AT F8C99000,DATE STAMP 4d11d0b7
    Mám Dell Optiplex SX270,2,4 gHz,256 MB RAM,Windows XP a antivir Avira free(jestli vám to pomůže)
    Prosím,můžete mi poradit co s tím je? Děkuju za jakoukoliv radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Něco podobného se mi stalo také. Nejdříve jsem zkusil opravit systém vložením DVD s operačním systémem a následného repairu. Nějak se to povedlo a vše chodilo jak má asi měsíc. Asi za měsíc od té doby se mi stalo to samé. Systém už se mi neopravil, tak jsem ho dal do servisu. Tam mi řekli že je potřeba přeinstalovat operační systém. Stálo mě to 1000 Kč.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Aktualizovat win, nicmene mi nedovoli konstatovat, ze se vubec divim, ze to na 256RAM slo spustit (natoz hrat) - z toho byl slideshow a HDD maraton

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    Aktualizovat win, nicmene mi nedovoli konstatovat, ze se vubec divim, ze to na 256RAM slo spustit (natoz hrat) - z toho byl slideshow a HDD maraton
    Ale,jo dřív mi to jelo Sice to nebyla kdovíjaká závratná rychlost ale se SpeedLoad se to dalo...Jenže to bývalo,dokud nám harddisk nesežral nějaký červ či co to bylo...A s tou aktualizací...děkuju za radu,uvidíme

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od NyanDee Zobrazit příspěvek
    Ale,jo dřív mi to jelo Sice to nebyla kdovíjaká závratná rychlost ale se SpeedLoad se to dalo...Jenže to bývalo,dokud nám harddisk nesežral nějaký červ či co to bylo...A s tou aktualizací...děkuju za radu,uvidíme
    Chyba je způsobena ovládačem, v tomto případě za to může Daemon Tools. Odinstalujte jej a celému PC se jen ulehčí.
    Naposledy upraveno uživatelem Challenger_ii: 08-01-2011 v 23:11

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od Challenger_ii Zobrazit příspěvek
    Chyba je způsobena ovládačem, v tomto případě za to může Daemon Tools. Odinstalujte jej a celému PC se jen ulehčí.
    Opravdu za to mohl ten Daemon...odinstalovala sem jej a vše jede,obrazovka se už neobjevila.Děkuju moc )

Podobná témata

1. W7 - Po zapnutí modrá obrazovka
    Od opicak666 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-11-2013, 21:39
  2. Modrá obrazovka při instalaci windows
    Od Alan Grey v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-12-2009, 21:44
  3. Modrá obrazovka a restart
    Od NEWMAN v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení