Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Scan obrazovky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Drive jsem zkousel nekolik softiku a zustal u Irfanu, na scany pouzivam zkr. klavesy (i_view32.exe /capture...). Ted jsem "objevil" (napr. diky evernote) nove moznosti snimani obrazovky:
    1) po stiknuti zkr.klavesy se objevi kriz pomoci, ktereho lze vybrat pozadovanou cast obrazovky, treba pres vice oken
    2) pri snimani webove stranky sejme celou stranku, ted i tu cast, kt. neni videt (nutno odrolovat).

Poradite, ktery soft toto umi?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

1) Výstřižky (Vista/W7)
    2) těch je hned několik desítek, existují např. jako pluginy pro webové prohlížeče - já např. používám FireShot pro Firefox

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

No mne zajima spis o nejaky univerzalni, ktery by umel oboji i ostatni standardni fce (scan cele obrazovky, jen aktivniho okna...) a nezavisle na prohlizeci, pouzivam spis Operu, ale i ostatni prohlizece.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Tak ono jde použít klasický Print Screen nebo Alt+PrntScrn pro aktivní okno a pak Ctrl+V třeba v Malování. Pokud se nepletu tak pro Operu existuje Screengrab

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Asi budu vypadat, jak lama, ale kde najdu ty Vystrizky? Na netu spousta odkazu na ovladani a v menu jsem je nikde nenasel.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Mali by byť Start/Všechny programy/Príslušenství .... alebo Start a napísať Výstrižky (ak máš cz win vista/7) alebo Snipping (pre eng verziu)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od homi Zobrazit příspěvek
    Drive jsem zkousel nekolik softiku a zustal u Irfanu, na scany pouzivam zkr. klavesy (i_view32.exe /capture...). Ted jsem "objevil" (napr. diky evernote) nove moznosti snimani obrazovky:
    1) po stiknuti zkr.klavesy se objevi kriz pomoci, ktereho lze vybrat pozadovanou cast obrazovky, treba pres vice oken
    2) pri snimani webove stranky sejme celou stranku, ted i tu cast, kt. neni videt (nutno odrolovat).

Poradite, ktery soft toto umi?
    Já používám tento : http://www.stahuj.centrum.cz/grafika...creen-capture/

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Dobrý den.
    Používám oskenování obrazovky monitoru klasicky - Print Screen - malování - uložit jako JPEG.Nedávno mě kamarád odstraňoval nějaké viry pomocí nouzového režimu a od té doby když uložím obrázek tak je po otevření obrázku jen taková malá fotka v levém horním rohu obrazovky.Je to tak malé,že není ani poznat co tam je oskenovaného.Nainstaloval jsem MWSnap a tam to ukládá normálně.Přesto bych se raději vrátil k té klasice ale nevím co kde se mě změnilo v nastavení.
    Ještě dodám,že používám jako druhý monitor TV a někdy se mě stalo,že oskenovaný obraz byl ve výsledku rozdělen,půlka byla TV a půlka Monitor.Napadlo mě,že by mohlo být změněno nastavení v Catalyst control center.Může mě někdo nasměrovat kde mám hledat chybu?
    Děkuji

Podobná témata

1. Tiskárny: Canon MX310 & Win XP: nejde scan do PC
    Od petrofff v sekci Periferie
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-03-2013, 08:28
  2. Jak na scan prirucek?
    Od homi v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 17:41
  3. JPG scan na text dokument
    Od khedeja v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-01-2011, 20:43
  4. Diagnostika: Scan disk
    Od olasek001 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-07-2009, 15:42