Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Vysvetlenie ohľadom rozdelenia HDD

Občasný diskutér Avatar uživatele dabelik
    Registrace
    Feb 2009

Ahoj,

vieš ako to chodí, najlepšie je nájsť vinníka len hlavne nie seba

Jedná sa o ASUS N53SV-SX268V s ID: 1A. Vcelku som dosť googlil a na nič kreatívneho nenarazil ale potešilo by ak by si/ste o niečom vedel/i..

Pekný deň prajem, s pozdravom dabelik..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od dabelik
    s ID: 1A.
    S tim ID jsem to myslel trochu jinak ... trochu vic

Nema floppy (jak prekvapive ), takze /jak jiz bylo zmineno vyse/ bud externi USB mechanika nebo integrace do instalacky. Je tam novy iHM65, takze by mela stacit F6 od Intela /zatim jsem nekontroloval dostupnost pro XP/ - upresnim/e vymenou za spravne ID.

Registrace
    Feb 2009

Zdravím,

už chápem aké ID ale ja som mal namysli iné ovládače než tie potrebné na inštaláciu pod AHCI i keď aj tie sa určite zídu len sú zbytočné pokiaľ nedokážem zohnať ovládače k matičnej pre eliminovanie toľkých "milých" otáznikoch v správcovi zariadení, nakoľko XP nedokáže rozpoznať takmer všetko.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Osobne používam DriverPack Solution a ešte ma to nesklamalo. Hlavne v prípade, ak zákazník nevie nájsť original CD s ovládačmi. Doporučujem.

Registrace
    Feb 2009

Vďaka za odpoveď ale ako som sa ťa snažil kontaktovať stiahnuť daný pack je viac než nadľudský výkon. 11h download-u som už dlho nezažil, nevie niekto o rozumnejšej pozícii pack-u na internete?

Registrace
    Feb 2009

Zdravím,

mocne moc vďaka za tip, je to fakt úžasný balík a rozbehal som prakticky všetko na XPčku až na malý detail a to síce dobrý nVidia Optimus systém ale pre XP to znamená, že nevidí inú ako integrovanú graf. kartu

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Podpora technológie NVIDIA Optimus by mala byť normálne v ovládačoch, len musíš stiahnuť správne ovládače pre tvoju NTB grafiku.

Registrace
    Feb 2009

Ahoj,

práveže čo som čítal na internete tak nVidia Optimus má podporu a funguje výlučne len pod win7. Možno zajtra ešte sa popozerám po nejakých ovládačoch ale už strácam prehľad, ktoré som už vlastne kedysi mal stiahnuté ..

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12