reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém so zálohou DVD

silent64 (32)|3.5.2007 08:35
Prednedávnom som si kúpil DVD film Black Hawk Down rozšírenú verziu a chcel som si urobiť ako vždy zálohu tohto DVD, keďže si vždy robím záložné kópie zakúpených hier aj filmov. Narazil som však na závažný problém. Toto médium má nejakú zákernú ochranu, pretože nebolo možné urobiť ani image pomocou alcoholu 120% ani nerom 7. Skúšal som aj DVD Decrypter a takisto nebol schopný túto ochranu nijakým spôsobom prelomiť. Má to nejakú Sony ochranu, neviem ozaj čo s tým. Nie som nijaký pirát, ale proste potreboval by som nejakým spôsobom urobiť si tú založnú kópiu. Nemá s tým niekto nejaké skúsenosti? Akým spôsobom by sa to dalo skopírovať? Díky za pomoc.
ICEBOSS (3435)|3.5.2007 09:05
zkusils to normalne protahnout treba DVD shrinkem?
Styryx (351)|3.5.2007 09:46
[QUOTE=ICEBOSS]zkusils to normalne protahnout treba DVD shrinkem?[/QUOTE]

Podle mých dosavadních zkušeností DVDdecrypter rozkóduje i to, co už DVDshrink nezkousne (a psal, že DVDdecrypter zkoušel). Ale možná bych zkusil DVDFAB, ten prej umí vytvářet legální kopie lépe :)



Je vcelku zajímavé, že ochrany CD/DVD obtěžují výhradně legální uživatele, nad tím by se možná mohli vydavatelé zamyslet.
(např. chráněné CD nepřehraju nejen na počítači (kterej používám pro přehrávání hudby včetně CD doma) ale ani ve svým autorádiu, který podporuje MP3, protože ho nevalidní data na zmetku CD zmatou)
Hanzp (3)|3.5.2007 13:02
Určitě je nejlepší DVDFab Platinum ve verzi 3.0.9.0, je možno stáhnout na ************ i s crackem....
tequilla (1015)|3.5.2007 13:11
[quote=Hanzp]Určitě je nejlepší DVDFab Platinum ve verzi 3.0.9.0, je možno stáhnout na ************ i s crackem....[/quote]

Ale fuj, tady neni zadny warez forum :stupid.
Hanzp (3)|3.5.2007 13:58
v tom případě sem nepatří ani celý to téma záloha DVD.....není to záloha, ale všichni víme co....jinak sorry
boboco (1987)|3.5.2007 15:11
Opravdu to na tyhle moc stránky nepatří - ale pokud se jedná o zálohu zakoupeného orig. disku, doporučuji nainstalovat RegionFree+CSS v poslední verzi a obsah disku nahrát na disk pomocí DVD Shrink nebo DVD Decryptera, pokud by Shrink selhal. FAB je program na nic - s čím si neporadí RegionFree + DVD decrypter, s tím si neporadí ani FAB:cool: (mnohokrát vyzkoušeno/potvrzeno).

-Pokud by někdo narážel na to, co já kopíruju, mohu všechny ujistit že mám doma minimálně 200 (spíše už 300) originálních DVD/CD s filmy, muzikou a především hrami, které kupuje táta s bráchou - já spíš ty filmy. (pozn. hudební CD jsem přestal kupovat po zavedení "autorských poplatků":stupid)

Pokud tato diskuze odbočí od zálohování orig. disku někam jinam, uzamknu téma nebo nepatřičné příspěvky přesunu na skládku. A prosím nevkládat žádné odkazy na Warez servery.
mr.zizu (7)|18.9.2009 10:49
Ahoj.
Omlouvám se, že otevírám již skoro uzavřený téma, ale potřeboval bych poradit. Potřebuju si zazálohovat film na DVD. Originál je na DVD 9, ale já bych chtěl zálohovat jen film (bez bonusů a reklam a ostatních zbytečností) na DVD 5. Problém je v tom, že image DVDčka se mi udělá v pořádku, ale když chci image otevřít v DVD Schrinku nebo DVD Decrypteru, tak to hodí celkem zajímavý chyby (přidávam screeny).


Zkoušel jsem soft DVD43, kterej prej umí prolomit skoro všechny ochrany, ale při vložení originálního DVD do mechaniky tento soft nic nehlásí a tváří se, že DVD nemá ochranu. Nesetkal ste se někdo s něčim podobným? Nevíte někdo jak na to?
pas!k (3765)|18.9.2009 13:18
Ale on zde neresi warez .. chce si zazalohovat dvd ktere si koupil ..
Zoidik (1405)|18.9.2009 13:46
Jednu jsem měl podobný problém. DVD shrink si s tím neporadil, ani DVD decrypter a pomohlo převedení do obrazu souboru. Pokud ti to nešlo jak jsi psal, tak jediné co by mě napadlo, že by se dalo zkusit, tak v neru udělat kopii DVD disku za letu.
StD (1963)|18.9.2009 14:11
...co si pamatuji, tak tento titul žádnou mimořádnou ochranu nemá. Dělal jsem jeho německou verzi. Takže chybka bude zřejmě na straně usera nebo poškozený disk.
mr.zizu (7)|18.9.2009 18:40
[quote]Jednu jsem měl podobný problém. DVD shrink si s tím neporadil, ani DVD decrypter a pomohlo převedení do obrazu souboru.[/quote]
No, zkoušel jsem to otevřít rovnou z DVDčka a když sem zjistil, že to dělá tuty chyby, tak sem to zkusil nejdříve převést na obraz (pomocí Deamon Tools) a to mi to dělalo taky ten samej problém.

[quote]Pokud ti to nešlo jak jsi psal, tak jediné co by mě napadlo, že by se dalo zkusit, tak v neru udělat kopii DVD disku za letu.[/quote]
Tim myslíš jako z jedný mechaniky číst a na druhý pálit? To by to ale neřešilo to, že chci zazálohovat jenom samotnej film bez bonusů na DVD5.

[quote]Takže chybka bude zřejmě na straně usera nebo poškozený disk. [/quote]
Disk určitě poškozenej neni - je to víc DVDček, byly přehrávaný jenom 1x ve stolním přehrávači a při přehrávání se žádný chyby neprojevily. Je možný, že je problém v počítači. Zkusím to ještě u kámoše a uvidim.
StD (1963)|18.9.2009 19:29
Jestli originál hraje (celý) bez záseků/zástav...
StD (1963)|19.9.2009 16:48
@mr.zizu: Náhodou jsem ještě od toho na druhé mašině našel LOG, tak ho máš pro "inspiraci" (nikoli jako návod k čemukoli) v příloze... :idea

...a netrvalo to ani 5,5 minuty.