Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Blokovaný přístup na některé weby

Občasný diskutér Avatar uživatele Lamak
    Registrace
    Sep 2006

Mám problém u jednoho PC v síti není možné se dostat na stránky microsoft.com a eset.com (o dalších zatím nevím).

Jedná se o PC s windows XP, je to v podstatě skoro čistá instalace, která proběhla před rokem, od té doby je na PC jen Google sketch up a sem tam se na něm modeluje. Nově se připojil na internet (bezdrát). Bohužel není možné se z tohoto PC dostat na některé domény - FF i IE jen vyhodí chybu server nenalezen. Když jsem ale do stejné sítě připojil svůj notebook, tak vše jede jak má.

Vyresetoval jsem nastavení v možnostech interentu na původní hodnoty, zkusil vypnout firewall, .....nic nepomohlo.
    v hosts je záznam pouze pro localhot (tzn. je prázdný), v blokovaných webech taky nic nemám. DNS to být nemůže, protože jednak vše jede na jiném stroji, který je v té stejné síti a navíc nejde ping ani telnet na IP adresu microsoftu.
    Do routeru bohužel přístup nemám, je poskytovatele

Nemá někdo zkušenosti s něčím podobným? V googlu jsem nic použitelného nenašel.

EDIT: tak nově nejdenačíst ani malwarebytes.org (že by virus....ale nejede to od chvíle co se PC na net připojilo a předtím na síti nikdy nebylo)

SOLUTION: Tak už se mi podařilo...opravdu se jednalo o virus. Pan majitel stihnul asi 20 minut surfovat na netu, než jsem přišel mu antivirus nainstalovat a to byl jen na seznamu a přidružených stránkách (novinky.cz, super.cz), nic víc......a byli tam 2 trojani, confiker, a 6 dalších nákaz
    Naposledy upraveno uživatelem Lamak: 14-01-2011 v 16:37
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): PCI blokovaný slot
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 22-06-2014, 10:58
  2. Proč mi některé hry jdou jen na 31 fps
    Od LukynII v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:29
  3. Windows XP: nejdou některé avi