Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: poštovni klient pro win7 64

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Poradil by mi někdo, prosím, poštovního klienta pro win 64 bit? Vím, že OE tady byl nahrazen WINDOWS MAIL, ale slyšela jsem o něm jen to nejhorší. Na xp jsem používala Thunderbird, zatím jsem nenašla verzi TH pro win7 64.
    Dík.
    Hanka
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od hananasam Zobrazit příspěvek
    Na xp jsem používala Thunderbird, zatím jsem nenašla verzi TH pro win7 64.
    Treba proto, ze 64-bitova verze neni. Jinak nic ti nebrani v instalaci 32-bit, ta pobezi na 64b. Windows take a bez problemu.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Tak ono záleží na tom, co od toho klienta očekáváš. Jestli tě baví kravinky, tak zkus Incredimail.
    Jinak pro Win 7 je Windows Live Mail (to samé, jako Win Mail ve Vistě) a upřímně nevím, co tak strašného jsi na něj slyšela. Svoji práci udělá velmi obstojně (používal jsem ho taky nějaký čas).
    Nakonec jsem skončil stejně u Outlooku ve Officech 2007, protože ten ti nabídne nepřeberně možností a funkcí, což je u pošty a organizování čehokoli to hlavní.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Buď 32 bit verzi jak je psáno víše, nebo bych si ještě chvíli počkal až vyjdou Office 2010

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Ono IMHO na maily 32-bit bohatě stačí a není s ní problém (taky používám 32-bit Thunderbird na 64-bit Vistě). Pochybuju že někdo má ve složce víc jak 4294967296 mailů
    64-bit neoficiální verze Firefoxu např. už je, jenže do ní zase nefunguje většina rozšíření který jsou 32-bitový (to je podobný jako 64-bit verze WinMediaPlayeru, kde zase pak nejsou 64-bit kodeky).

Tj. 64-bit Windows ano, kvůli možnosti použít víc paměti, a pak to má smysl u aplikací, který buď počítají s velkýma číslama anebo potřebujou hodně paměti (už jsem taky programoval jednu aplikaci, která potřebovala víc než 2GB paměti dostupných jednomu procesu v 32-bit Win - souviselo to s loteriema, statistiky tažených čísel apod., a na uložení dat to chtělo fakt hodně paměti).

Ale na běžný věci mi celkem stačí 32-bit aplikace.

Btw. používat 64-bit edici Office 2010 se údajně moc nedoporučuje (odrazuje od toho sám Microsoft).

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Existuje neoficiální 64-bit Thunderbird - Lanikai. Stáhneš ho zde. Češtinu je potřeba dodat zvlášť.

Většinu rozšíření lze použít bez problémů (z mnou používaných nefunguje jen Lightning; není zkompilován patřičný build).

Naposledy upraveno uživatelem r34ktor: 17-01-2011 v 15:47 Důvod: Opraven překlep.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

ok, dík.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Dojigiri Zobrazit příspěvek
    Btw. používat 64-bit edici Office 2010 se údajně moc nedoporučuje (odrazuje od toho sám Microsoft).
    Toto jsem nevěděl.... díky za ten odkaz; může se to hodit.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Dík za info, nedávno jsem zprovoznila pošt. klienta WindowsLiveMail, nemůžu v něm ale otevřít přílohy s pps, PowerPoint Wiewer 2007 stažený mám, pomocí kterého otevřu přílohy pps, otvírám-li poštu přes web, takže v tomto poštovním klientovi to musím udělat tak, že si přílohu stáhnu na hd a pak v PowerPW to otevřu, ale je to zdlouhavé, nevíte někdo, jak na to? Mám tady V možnostech zabezpečení povolit neukládat ani neotvírat přílohy, které by mohly obsahovat viury (bojím)? Dík. Hanka

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 25-10-2013, 00:59
  2. Kde najdu maily ve WIN7 a klient Windows live mail
    Od Bren65 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-04-2013, 09:10
  3. FTP klient
    Od zdenda05 v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 15:47