reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vypnutí monitoru při přihlašování

1PaTTa1 (2)|16.1.2011 18:53
Dobrý den, během hraní hry se mi PC totálně zaseklo a to včetně zvuku a obrazu a proto jsem logicky reagoval restartem ovšem během restartu, po naběhnutí biosu a během naběhávání windows se ukazovali na monitoru svislé čáry, které se poté změnili na příčné. Po něuspěšných pokusech jsem se pokusil vzkřísit systém v nouzovém režimu, který naběhl bez problémů, ale nepodařilo se ... Reinstaloval jsem celý systém (včetně formátování disku C) ale pořád nic ... po určité době odlžení je slyšet z reproduktoru zvuk přihlášení do windows ovšem monitor stále nereaguje a při prohlížení v nouzovém režimu nehlásí PC žádné problémy s grafickou kartou ... předem děkuji za odpověď
athens (724)|16.1.2011 18:55
Napiš jakou máš přesně sestavu. VMůže být problém v grafické kartě. A jaké máš teploty komponent.
1PaTTa1 (2)|16.1.2011 19:03
karta: NVIDIA geforce 7600GT
procesor: Intel Core 2 6600
deska: nějaká intelovka nevim, kde přesně zjistim ...
stalo se to po normálním 2letém fungování a teploty nevim jak zjistit jelikož program co jsem na to dřív měl (před reinstalem) mi nouzový režim nedovolí nainstalovat ... hlavně bych chtěl zdůraznit že když se kouknu do správce zařízení tak grafickou kartu normálně najde - což by kdyby vyhořela neměl, ne ?
Nemesid1 (24)|18.1.2011 15:54
Na 99% grafická karta. V nouzovém režimu se nezavádí většina grafických ovladačů a nespouští "pravé" grafické funkce, proto je vidět v nouzi obraz. Karta vyhořelá není, ale něco v ní nefunguje správně. To že správce zařízení ukazuje kartu ok vůbec nic neznamená.

Reklamovat :)
Dojigiri (1629)|19.1.2011 07:51
Zkusil bych nejdřív ještě v nouzovým režimu odebrat ovladač grafický karty, pak po restartu nainstalovat nejnovější.
zsdx (2098)|19.1.2011 08:43
[quote=Dojigiri;430183]Zkusil bych nejdřív ještě v nouzovým režimu odebrat ovladač grafický karty, pak po restartu nainstalovat nejnovější.[/quote]

Taky bych je odebral, ale pak bych neinstaloval nic od vyrobce, ale naopak jen stdVGA od MS - GK je nejspis opravdu vadna. Taky doporucuji smazat prislusne oemxx.inf z WinXP.