Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Vypnutí monitoru při přihlašování

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Dobrý den, během hraní hry se mi PC totálně zaseklo a to včetně zvuku a obrazu a proto jsem logicky reagoval restartem ovšem během restartu, po naběhnutí biosu a během naběhávání windows se ukazovali na monitoru svislé čáry, které se poté změnili na příčné. Po něuspěšných pokusech jsem se pokusil vzkřísit systém v nouzovém režimu, který naběhl bez problémů, ale nepodařilo se ... Reinstaloval jsem celý systém (včetně formátování disku C) ale pořád nic ... po určité době odlžení je slyšet z reproduktoru zvuk přihlášení do windows ovšem monitor stále nereaguje a při prohlížení v nouzovém režimu nehlásí PC žádné problémy s grafickou kartou ... předem děkuji za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Napiš jakou máš přesně sestavu. VMůže být problém v grafické kartě. A jaké máš teploty komponent.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

karta: NVIDIA geforce 7600GT
    procesor: Intel Core 2 6600
    deska: nějaká intelovka nevim, kde přesně zjistim ...
    stalo se to po normálním 2letém fungování a teploty nevim jak zjistit jelikož program co jsem na to dřív měl (před reinstalem) mi nouzový režim nedovolí nainstalovat ... hlavně bych chtěl zdůraznit že když se kouknu do správce zařízení tak grafickou kartu normálně najde - což by kdyby vyhořela neměl, ne ?
    Naposledy upraveno uživatelem 1PaTTa1: 16-01-2011 v 19:08

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Na 99% grafická karta. V nouzovém režimu se nezavádí většina grafických ovladačů a nespouští "pravé" grafické funkce, proto je vidět v nouzi obraz. Karta vyhořelá není, ale něco v ní nefunguje správně. To že správce zařízení ukazuje kartu ok vůbec nic neznamená.

Reklamovat

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Zkusil bych nejdřív ještě v nouzovým režimu odebrat ovladač grafický karty, pak po restartu nainstalovat nejnovější.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Dojigiri Zobrazit příspěvek
    Zkusil bych nejdřív ještě v nouzovým režimu odebrat ovladač grafický karty, pak po restartu nainstalovat nejnovější.
    Taky bych je odebral, ale pak bych neinstaloval nic od vyrobce, ale naopak jen stdVGA od MS - GK je nejspis opravdu vadna. Taky doporucuji smazat prislusne oemxx.inf z WinXP.

Podobná témata

1. Monitory: samovolné vypnutí monitoru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-11-2013, 10:20
  2. Vypnutí monitoru po startu Windowsu
    Od capi_noha v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 27-07-2011, 18:11
  3. LCD: Při vypnutí monitoru bílá plocha
    Od jakubv v sekci Monitory