reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nvidia 8800 GTS PCI-E zamrza

cultrarius (5)|21.1.2011 22:01
Koupil jsem kartu Nvidia 8800 GTS 320 MB PCI-E. Pri vlozeni do PC a naslednem spusteni uz jen pri nabehu PC ci v BIOSu jsou pres obraz pruhy a v biosu nektera pismena spatne zobrazena, dokud se nenainstaluji drivery ve Windows 7 x64, tak karta zobrazuje spravne, po instalaci driveru a restartu uz Windows nenabehne, cely system pri nacitani zamrzne.
Konfigurace - AMD Athlon 64 3200+, 2 GB pameti, 2x IDE disk + DVD mechanika. SB Audigy.
Zdroj Trust 420 W.

Nevi nekdo, zda by sel tento problem nejak vyresit, ci jsou nejak prepalene pameti ci samotne GPU?

Diky moc vsem :)
johny__g (6387)|21.1.2011 22:48
Rozhozený obraz v BIOSu a při startu většinou znamená poškozenou grafiku. Zda GPU nabo paměti těžko říct a ve výsledku je to jedno. Zkusil bych kartu vyndat, sundat chladič, vyčistit, dát novou pastu a znovu složit. Ovšem šance že to pomůže není velká.
Taky pro jistotu zkusit v jiném PC s pořádným zdojem, Trustu (navzdory jeho názvu) bych moc nevěřil.
Salamander (6177)|22.1.2011 03:08
Presne tohle mi zacala delat 8800GTS 640MB, dle navodu jsem ji upekl a je po problemu :)
cultrarius (5)|22.1.2011 23:46
[quote=Salamander;430693]Presne tohle mi zacala delat 8800GTS 640MB, dle navodu jsem ji upekl a je po problemu :)[/quote]

Kurna tak to se mi teda moc nelibi upect grafiku, spis upect prodavajiciho
DrZelenka (2491)|23.1.2011 11:16
[quote=cultrarius;430826]Kurna tak to se mi teda moc nelibi upect grafiku, spis upect prodavajiciho[/quote]

Rozhodně je to vadná karta a pokud to bylo kupováno jako funkční, tak bych to prodejci pěkně vrátil a neřešil to.

Při pečení atp. to můžeš zachránit, ale šance nebude nějak extra velká a přijdeš o možnost ji vrátit a dostat prachy zpět (pokud by na to prodejce přišel).