reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rychlý webhosting

typek.cz (140)|23.1.2011 16:39
Potřebuju nějaký rychlý webhosting který je zdarma, musí mít mysql.
Potřebuji ho na php aplikaci mám ji teď na ic.cz ale pomalu to načítá a píše chybu proxy serveru.
Poraďte prosím
Richmond (8084)|23.1.2011 16:43
Zadarmo a se vším všudy... Perpetum mobile nechceš? :notsure

edit: vlastně teď mě napadl banan.cz :D
r34ktor (7477)|23.1.2011 17:27
Zde lze vyhledat podle parametrů vhodné kandidáty.

Konkrétní doporučení jsou ošemetná, ale dobré reference má např. Profitux.
typek.cz (140)|23.1.2011 19:25
[quote=Richmond;430918]Zadarmo a se vším všudy... Perpetum mobile nechceš? :notsure

edit: vlastně teď mě napadl banan.cz :D[/quote]
no perpetum mobile by se taky hodilo a to momentálně nepotřebuju :)
našel jsem jeden hostin v tom vyhledávači tenzor a bylo tam že je skvělá dostupnost tak vyzkouším
typek.cz (140)|23.1.2011 19:37
tak jsem se registroval ale nejde se tam přihlásit :D
Richmond (8084)|23.1.2011 20:06
O funkčnosti tu ale nepadlo ani slovo :D
typek.cz (140)|24.1.2011 14:42
to máš pravdu :D
ty hostingy jsou divne zkusil jsem tenzor a thosting a ani na jeden se nejde přihlásit :D :D nějaké čudné
Dojigiri (1629)|24.1.2011 16:46
Já používal pipni.cz ... většinou je spíš zatracován, ale já jsem s ním příliš velký problémy neměl, pro mou osobní prezentaci to stačilo. Je i celkem rychlej (kupodivu i rychlejší než na mým localhostu, zřejmě mají slušně poladěný cachování), ale občas tam padá databáze (pozoroval jsem to průměrně tak 2x do měsíce, na pár minut, většinou v nočních hodinách kolem 1-3 - ne že bych v tu dobu zrovna na ty stránky lez, ale měl jsem udělanej určitej error handling a chodily mi e-mailem message že je spadlá db). Nevýhoda může být že musíš mít vlastní doménu. Přecházel jsem nicméně z důvodu nízký velikosti paměti (32 MB pro PHP bylo pro Drupal 6 málo a zvýšit na free není možno; navíc všechny aplikace tam zabírají nějak víc paměti než na ostatních hostingách, nejspíš právě kvůli kaším). Přecházel jsem na zahraniční 000webhost.com - ale ten je zase pomalejší (zejména i proto, že je v zahraničí takže horší ping), a častějc padá (občas přetížený servery) - nicméně na něm lze zase nastavit vcelku libovolnou velikost paměti PHP (prošlo mi i 256 MB), a nevkládá reklamy.

Jinak jeden web mám i na Endora.cz, ta je taky vcelku v pohodě, a bývá i doporučována, akorátže ve free verzi vkládá dolů reklamní proužek.


Když jsem nedávno hledal hostingy narazil jsem taky na velmi pěknej a co jsem tak zkoušel i pěkně rychlej hosting http://www.bplaced.net/ , bez reklam atd., nevýhoda ovšem je, že je nutno na stránkách viditelně uvést imprint obsahující jméno a příjmení a úplnou adresu (z důvodu mediálních zákonů platících v Rakousku a Německu, kde mají servery).