Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: domácí síť-přesunutí souboru

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Od včerejška u mě vznikl zvláštní problém.Mám malou domácí síť,v patře počítač č.1 (win xp,sp 3)internet od UPC přes wifi router do počítače,dole počítač č.2(win vista),připojeno UTP kabelem dole opět přes wifi router,fungující jako AP.Do včerejška vše fungovalo bez problému,až nejednou nejde ze spodního počítače přesunout data do horního.V TC se to sice rozjede,ale hned zastaví a konec.Z horního počítače jde vše OK,dokonce funguje přesouvání dat ze spodu nahoru(přes TC).Stejně tak funguje i přesun souboru na spodním PC shora dolů.Ping oběma směry taky OK.Vůbec nechápu,co se děje,nemá někdo nějaké vysvětlení?Sítím nerozumím,takže budu rád za každou radu,dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od tramin Zobrazit příspěvek
    Od včerejška u mě vznikl zvláštní problém.Mám malou domácí síť,v patře počítač č.1 (win xp,sp 3)internet od UPC přes wifi router do počítače,dole počítač č.2(win vista),připojeno UTP kabelem dole opět přes wifi router,fungující jako AP.Do včerejška vše fungovalo bez problému,až nejednou nejde ze spodního počítače přesunout data do horního.V TC se to sice rozjede,ale hned zastaví a konec.Z horního počítače jde vše OK,dokonce funguje přesouvání dat ze spodu nahoru(přes TC).Stejně tak funguje i přesun souboru na spodním PC shora dolů.Ping oběma směry taky OK.Vůbec nechápu,co se děje,nemá někdo nějaké vysvětlení?Sítím nerozumím,takže budu rád za každou radu,dík.
    Nejaka chybova hlaseni to nedava?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

diskuze se trochu rozjela zde:http://www.zive.cz/poradna/domaci-si...nsultanswers=1 ,když tak prosím o pokračování...

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-11-2012, 09:40
  2. přesunutí celého hdd na jiný
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 13-07-2012, 13:00
  3. Domácí síť,sdílení souborů
    Od terryjohn v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-07-2010, 12:38
  4. OpenSUSE: přesunutí mysql-data
    Od petr.svec v sekci OS Linux
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-02-2009, 08:37
  5. presunuti adresare z Thunderbirdu do Outlooku...
    Od BlackFrog v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-11-2006, 21:34