reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem s mikrofonem

aslex (46)|24.1.2011 20:07
dobry den predevcirem sem psal ze mi sumi mikrak preinstaloval jsem windows a zdalo se to byt ok..a ted je to zase zpatky...ale v jine forme...muj problem zpociva v tom ze kdyz zapnu ventrilo a mluvim je to oke..kdyz ktomu zapnu cs 1.6 a vlezu do winu a zase do cs uz me to srci sumi bzuci co ja vim ..a trho ostatnim lidem usi nevite si stim nekdo rady prosim vas?
DrZelenka (2491)|24.1.2011 20:51
S tímto jsem měl taky problémy. Podle toho co jsem zjistil, tak integrovaná zvukovka má prostě problémy s tímhle přepínáním a takto to dopadá (u mě lineage 2 + VT 2.1.4). Vzhledem ke kvalitě mě to ani nepřekvapuje.

Nejsi ani zdaleka jediný komu se to stává - u nás se to řešilo mluvením přes klávesu a ne přes citlivost, pořádné řešení neznám (já už integrovanou zvukovku nemám). Zkus aktualizaci ovladačů.
r34ktor (7477)|24.1.2011 21:06
Postupy z FAQ nezabírají?
aslex (46)|24.1.2011 21:23
skusim se tam mrknout...
kocourleo (110)|24.1.2011 23:48
Zkus hledat v nastavení hlasitosti "Mikrofon boost" a zkus také hledat v cs 1.6 něco jako automatické nastavení citlivosti mikrofonu a vypni to tam. Tipnul bych si, že nemáš defaultně nastaven boost, avšak cs 1.6 to vždy nastaví a pak to chytá všemožné ruchy.
DrZelenka (2491)|24.1.2011 23:58
[quote=kocourleo;431257]Zkus hledat v nastavení hlasitosti "Mikrofon boost" a zkus také hledat v cs 1.6 něco jako automatické nastavení citlivosti mikrofonu a vypni to tam. Tipnul bych si, že nemáš defaultně nastaven boost, avšak cs 1.6 to vždy nastaví a pak to chytá všemožné ruchy.[/quote]

Pokud má stejný problém jako já, tak to opravdu není toto (není slyšet ani náznak zvuku, jen neuvěřitelně hlasitej šum), ale za pokus to stojí :)

Zkusil bych podle toho FAQ nastavit prioritu.