reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows Update

terryjohn (116)|28.1.2011 11:10
ahojj mam takovy problem..mam windows 7 na svem noteboku..no a ted se mi pri kazdem vypinani ukazuje ze se instaluje aktualizace,pritom se tam nic nenainstalovalo,pri spusteni windows update mi nejde nainstalovat jedna aktualizace,pokazde mi to hodi chybu a jedna se o WindowsUpdate_0000066A" "WindowsUpdate_dt000"
To kvuli tomu se mi Eset SS zmenila ikona na oranzovou,jelikoz nemam aktualizovany system a tudiz nevim esli to tedy netrpi zmensenou ochranou..diky z pomoc..
DrZelenka (2491)|28.1.2011 11:29
Když už píšeš, že nejde nainstalovat 1 aktualizace, tak by bylo vhodné napsat která :)

http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/vistawu/thread/328c66da-bd25-47f7-861a-0d46b5a41510
terryjohn (116)|28.1.2011 11:38
no a co s tim mam delat??poradis mi??zastavil jsem tu sluzbu windows update a co dal jak se pise v tom navode anglickem??jaksi tomu neorzumim..
terryjohn (116)|28.1.2011 11:44
dobre myslim ze uz to mam ze sem to vyresil diik za pomoc..

takze nee davam aktualizovat a zas to haze chybu...udelal sem co se psalo v tom navode..zastavil tu sluzbu windows update,sel do te slozky windows/software distributions a vse vymazal.pote spustil opet windows update..pak restartl notas a spustil vyhledani aktualizaci a zas to hodilo chybu pri instalaci.