reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tiskárna netiskne

Belbas (362)|30.1.2011 11:55
Zdravím
Snažil jsem se rozchodit jednu starší HP deskjet 5150. První papír vytiskla tak trochu ořezaně (viz obrázek) a dále už tiskla jen prázdné papíry. Problém je v barvě? Nebo někde jinde?

Předem Díky
P1120142.JPG
matyyy (2527)|30.1.2011 12:42
zkusil bych dát vyčistit tiskovou hlavu (je to v nabídce ve vlastnostech tiskárny nebo v HP softu)

když nepomůže koupit novou cartridge
r34ktor (7477)|30.1.2011 12:43
Podle projevů pravděpodobně došel inkoust.
Belbas (362)|20.2.2011 19:39
Tak jsem dneska před objednáním nové cartridge vytáhl tu starou a byla docela těžká. Zdálo se mi, že barvy je dost. Raději bych tedy předem zkusil vyčistit tu hlavu. Bohužel s tím nemám žádné zkušenosti. Ve vlastnostech tiskárny jsem to nenašel a na W7 žádný HP soft nepotřebuju, takže bych chtěl poprosit, jestli byste mi to mohli trochu upřesnit. Nechci vyhodit 400 oknem a tiskárna furt nepojede.

Předem díky
Georginek (2957)|20.2.2011 19:51
Mozna je to i implementovany v nastaveni tiskarny we windows - se koukni.....
Jinak soft od HP- kde je to urcite je tady Tam je moznost cisteni hlavy, i cisteni ostatnich komponent ( pokud to tiskarna podporuje)...

Do náplně není vidět, pojem zda se, ze je barvy dost- je dost relativni. Ta napln, co tam je je original? neoriginal byvaji tezsi prazdne nez original plny....

Tez je mozny, ze pokud nebyla tiskarna dlouho v provozu, napln zachla, ci se ucpaly trysky....