reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vez Sony - problem s vystupem na sluchatka

honzee (187)|31.1.2011 00:21
Zdravim, pred par lety mi zacaly u veze SONY MHC-RG33 nahodne vypadavat reproduktory. Nekdy hral jeden, nekdy oba, nekdy ani jeden. Pomahalo rapidne zesilit hlasitost a zase ji stahnout. Nevypadavaly za behu, ale po vypnuti a zapnuti. Nekdo me dokopal k myslence, ze to muze byt zpusobeno vystupem na sluchatka - ten totiz "odpojuje" reproduktory. Opravdu pomahalo v konektoru necim zakvedlat.

Bohuzel se stalo, co jsem ocekaval, dnes jsem zakvedlal naposled. Do repraku nejde zvuk. Kdyz pripojim sluchatka, tak v nich zvuk hraje. Jak mohu konektoru "zakazat" odpojovat repraky? Mam to tady rozebrane, konektor je na plosnem spoji, cca od nej jde nejaky kabel RGZ (prava, leva ,zem?:)) jehoz odpojeni od dalsiho spojaku nic nevyresilo.

Dokazal by mi nekdo pomoci? Nestacilo by tam napriklad neco natvrdo prepajet aby si system myslel, ze je konektor vyndany? Vystup na sluchatka nepotrebuju, jen bych rad aby vez hrala:)
honzee (187)|31.1.2011 20:24
VYRESENO: rozebral jsem vez, prosrouboval jsem se az ke konektoru pro sluchatka, odendal plastovou krytku a zjistil, ze nedolehaji kontakty "vypinace" reproduktoru. Ocistil a priohnul jsem je a vse funguje, jak ma...