Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Primární požadavky: výdrž baterie -

Preferovaní výrobci:

Další komentář: Zdravim,pritelkyne by si chtela koupit notebook,a tak bych vas chtel poprosit o radu.Melo by se jednat o stroj prevazne pro kancelarske ucely,to znamena hlavne pro ruzne prace do skoly,samozrejme brouzdani po netu,popriade sledovani filmu atp.
    Blizzsi pozadavky bych uvedl asi jen takove,ze cim nizzsi cena tim lip,ale samozrejme bych nechtel aby byl o par stovek levnejsi na ukor kvality(v noteboocich se nejak neorientuju,ale na nektere znacky jsem neslysel zrovna nejlepsi ohlasy).
    Osobne se mi libi napr tento :
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...008100000012R5
    jediny co mi tam trochu vadi je linux,ale predpokladam ze by nemel byt problem nainstalovat tam windows?
    Predem diky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No nainstalovat win problém neni, ale ty musíte také koupit (nebo ukrást). To už raději HP620 s Win7. Nicméně nemá numerický blok, což je pro kancelářskou činnost imho dost podstatný nedostatek.

Ideální by podle mě bylo dotlačit na Probook.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

S tou numerickou klavesnici mate pravdu,uvedomil jsem si to hned v zapeti,a ten Probook se mi hned zamlouval taky,takze myslim ,ze to i pres trosku vyssi cenu bude asi nejlepsi reseni.Diky za pomoc :-)

EDIT: mel bych jeste jednu otazku,pokud bych se rozhodl pro ten Probook ale bez W7,bude tam fungovat i W XP nebo je nutnost W7?
    Naposledy upraveno uživatelem Dawon: 01-02-2011 v 20:09

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Dawon Zobrazit příspěvek
    S tou numerickou klavesnici mate pravdu,uvedomil jsem si to hned v zapeti,a ten Probook se mi hned zamlouval taky,takze myslim ,ze to i pres trosku vyssi cenu bude asi nejlepsi reseni.Diky za pomoc :-)

EDIT: mel bych jeste jednu otazku,pokud bych se rozhodl pro ten Probook ale bez W7,bude tam fungovat i W XP nebo je nutnost W7?
    doporučuju projít web výrobce ale na 99% bude jen pro W7 nebo linux

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Navíc cenový rozdíl je necelých 500,- což mi přijde rozumný příplatek.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Pětikilo za OS je nádherná cena, než se otravovat se sháněním ovladačů do XP nebo hůř s nějakým cracklým zpraskem. Taky ten systém bude co do ovladačů jistě upravený pro konkrétní notebook. Ještě bych se zeptal prodejce jestli by byl tak dobrotivý a vypálil OS i na DVD, jinak bude jen image na skrytém oddílu HDD, čehož nejsem moc velký fanda.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009
    Naposledy upraveno uživatelem marpie: 15-02-2011 v 15:14

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč