reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem nevim si rady

esetik (149)|2.2.2011 21:19
Byl jsem u kamose a sdelil mi tento problem Pc mi asi 4x zapipalo a nenajede, zkusil jsem to sam a opravdu Pc pri startu ani nepipne a monitor jen ukaze NO SIGNAL, grafiku jsem zkousel vymenit i monitor jsem menil.....uz nevim kde je problem jedine jeste deska muze byt v haji pomuzete???


Sestava:
Zakladni deska ASUS P4S800D-X
Intel celeron 254 Ghz
1 Gb RAM
Nvidia geforce 4400 128 MB RAM
HDD 120 GB
DrZelenka (2491)|2.2.2011 21:36
Máš možnost vyzkoušet jiný zdroj? U této sestavy tipuju použití nekvalitního zdroje.
esetik (149)|2.2.2011 21:56
mno zkusim ho vzit z jine sestavy zitra napisu jak to dopadlo diky zatim
esetik (149)|4.2.2011 12:41
tak zdroj jsem vymenil a nic dela to porad to same.....
honzee (187)|4.2.2011 15:12
Mozna BIOS. Zkus na 15 minut vyndat baterku. Pripadne se podivat, jestli neni povytazeny svab (pokud tedy tahle verze ma vyndavaci - nevim nemam prehled). Taky zkus vyndat a peclive opet nasadit procesor a pameti. Pripadne mozna existuje nejaka BIOS recovery procedura. Delal jsem to nedavno u jednoho notebooku, ale pravdepodobne to nema kazdy vyrobce, u desktopu vubec nevim jak to je.
potrus (18)|4.2.2011 18:17
Pokud to po startu počítače nevydá ani pípnutí (je potřeba mít zapojený speaker), "hledal" bych chybu v základní desce. Pokud je totiž prkno v pořádku, pak při jiných chybách systému několikrát pípne (počet a délka pípnutí určují konkrétní chyby - seznam najdeš v manuálu k desce). A pokud pípá, pak se podívej co signalizuje a budeš blíž k vyřešení problému.
esetik (149)|4.2.2011 18:38
problem vyresen, baterie je prazdna takze v pondeli koupit novou vsem diky