Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 10 PrvníPrvní ... 678910 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 137

Téma: Autorská práva, kopírování a věci s tím spojené

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

No dobrý, ale myslíš, že by se třeba Uhlíř sám dobral k závěru problému "upeč třeba chleba" kdyby za ním nestála osa? Taky si všimni, že je to řekněme končící generace, která k tomu byla víceméně donucená protože nic jinýho co by je uživilo tehdá nebylo. To, že na ně platí STBák Nohavica je jenom dobře
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Pane Bože, horší bulvární blábol už jsem dlouho nečetl... Jako kdyby někdo někoho někam nutil. Ať se hlavně starají, aby měli řádně zaplacené daně a odvedené zdravotní a sociální pojištění. Pak se mohou stavět třeba na hlavu jak chtějí a brnkat si to své třeba u Vltavy, stejně je nikdo neposlouchá, kašpary.

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Pane Bože, horší bulvární blábol už jsem dlouho nečetl... Jako kdyby někdo někoho někam nutil. Ať se hlavně starají, aby měli řádně zaplacené daně a odvedené zdravotní a sociální pojištění. Pak se mohou stavět třeba na hlavu jak chtějí a brnkat si to své třeba u Vltavy, stejně je nikdo neposlouchá, kašpary.
    No on ten tvůj výplod je taky "pane Bože" Zřejmě narážíš na část rozhovoru s hip-hop kapelou. To, že ty si myslíš, že je to "hnus" si nebude myslet celá republika, protože StD řekl. Takových kapel je rozhodně více a nejen hip-hop a nejen začínajících kapel. Tvá narážka na "povinné odvody" je trochu zcestná a rozhodně s daným tématem nemá nic společného a pokud chceš říci, že člověk, který dělá "něco" co Tvá "hlava" bere jako "divné" musí hned "krást a podvádět" na všech frontách, tak by jsi si měl dojít k lékaři na vyšetření

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    ....
    Nenarážím NAPROSTO na nic, ale jenom si myslím, že nikdo není středem světa a je libovolně nahraditelný. Vybrali si pro život řemeslo kašpárků - jejich věc - ale životní pravidla se musí dodržovat všude, a jestli si k tomu někdo sjedná sám plakátovače, reklamní agenty, platí si sály - je mi naprosto fuck. Už jsem uvedl - pro mne neexistují, ať dělají tam či onde. Nemusí existovat vůbec a já ani nikdo jiný si toho nevšimne.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Pre mňa ale minimálne David Koller určite nie je "kašpar".

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Pre mňa ale minimálne David Koller určite nie je "kašpar".
    Spíše bych to viděl v tom, že je jednodušší určitou skupinu umělců označit za "kašpary" či "šašky", než-li se zamyslet nad podstatou věci. Ono asi "kašpar" a "šašek" bude zřejmě každá kapela/umělec, který nepotřebuje a nesouhlasí se současným modelem.

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

No všichni umělci jsme svým způsobem "kašpaři" a trhlí, protože se živíme hlavou, nápadem, nikoli píchačkami, pravidelnou docházkou a počtem odsoustružených kusů, vytěženými metry na třetí atd. Já už jsem tak trochu nad věcí (a hrobem), takže je mi celkem jedno, co se tu plká, ale mohl bych dát k dobru celou řadu "příhod ze života autorského" a s tím souvisejících snah o kopírování. Laskavě si uvědomte, že muzika je v tomto případě LEDOVCE někde až ta část 2 metry pod hladinou moře a nikoli ta viditelná špička nebo 5x větší vrchol pod vodou...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    ... ale mohl bych dát k dobru celou řadu "příhod ze života autorského" a s tím souvisejících snah o kopírování ...
    len do toho, daj niečo do placu

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

No já se pohybuji v historii a faktu, kde jsou i jména institucí/úřadů/jednotlivců, takže to budu muset vždy trochu "učesat" a anonymizovat, což chvilku do písemné podoby potrvá, nicméně sujet a pointa bude pro poučení zachována... Jde mi o příklady a ne snahu vnucovat někomu nějaký postup, jak se má zachovat. To stejně závisí na povaze a míře vztekliny jednotlivce...

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Pohled hudbeních vydavatelství na věc, můžete se sami přesvědčit, jak moc jsou "mimo":
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...631-ekonomika/

Registrace
    Feb 2008

Registrace
    Feb 2008