Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 137 z 137

Téma: Autorská práva, kopírování a věci s tím spojené

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od DrZelenka Zobrazit příspěvek
    Kdoví co omezí (mail, YT, ...?).
    Tak pokud máš mail na GMailu nebo YouTube tak už ti zcela jistě přišlo upozornění, že se mění podmínky a jestli je nepřijímáš nebo nechceš dávat údaje tak máš jít jinam V podstatě takhle to funguje všude s tím rozdílem, že Googla zajímá odkud jsi aby nabízel cílenou reklamu, Hotmailu je to jedno (SignIn na USA serveru je ok, ten českej zmetek se u mě zasekl u telefonu, kterej mu prostě nedám nicméně na funkce to nemá vliv). V podstatě pokud se budeš řídit pravidlem "nikomu neřeknu kde a kdo jsem a nevyměním to ani za sadu smajlíků" (za smajly si dosaď třeba Google+, Atlas Hub apod.) tak se nemáš čeho bát - není to ani v rozporu s pravidly ani se zákonem - vyhneš se jak různým trackerům a reklamnímu balastu - tady platí pravidlo: Můj počítač, moje pravidla - všechny cookies apod. jsou u mě na návštěvě, která se bude chovat podle mě a můžu je kdykoliv vyhodit na mráz a když zavolaji fízly tak půjdou s nima taky . Fotit samozřejmě můžeš (výpalné jsi zaplatil) ovšem pokud fotku budeš chtít dát někam na Picasu a Googlu se to nebude líbit tak máš smůlu - Google je pořád jen soukromá firma a může si diktovat co jo a co ne (v čemž ostatně nevidí problém, fakt můžeš jít jinam)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Když už jsme u toho masivního vpádu do soukromí, tak tady na tohle jsem narazil, zde je to vysloveně polopatě napsáno:

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: stale_jste_sledovani.png 
Zobrazení: 87 
Velikost: 106.7 KB 
ID: 26858

Nejen bezpečnostní a rychlostní důvod, proč blokaci používat - jde i o Vaše soukromí, viz.: http://donttrack.us

...mluvím o blokaci hosts fajlem: http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=14&t=172&s=
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. Jaká je ta pravá?
    Od sixx v sekci Skříně
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 20:53
  2. 2 spojené monitory ve Vistě
    Od alkaba v sekci Grafické karty
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-10-2008, 13:05
  3. Paměti: Práva při reklamaci RAM