reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

2 účty ve Windows Live Hotmail

VencaX (3686)|7.2.2011 16:31
Dobrý den,

používám Hotmail (webový klient), avšak chci přejít z jednoho emailu na druhý a potřeboval bych nějak přesunout či zkopírovat veškeré emaily z jednoho emailového účtu do druhého. Nevíte nějaký postup?

Zkoušel jsem Propojená ID, ta mi nevyhovují, "přijímání emailů z jiných účtů" zase nefunguje, protože jsou oba účty Hotmail a odkazuje mě to na Propojená ID. V nápovědě o tom není ani zmínka a neumím dost dobře anglicky na to, abych dokázal zformulovat tento dotaz a poslat jej na "Hotmail Portal" či jinou technickou podporu Microsoftu.

Nevěděl by někdo o něčem?
Richmond (8084)|7.2.2011 18:18
Možná blbá rada, ale co si maily klasicky přeposlat na druhý? :notsure
VencaX (3686)|7.2.2011 20:16
To bude trošku blbý - mam tam minimálně několik desítek důležitejch emailů a u všech budu mít jako odesílatele "sebe". To aby se v tom pak někdo vyznal...
zsdx (2098)|9.2.2011 11:42
[quote=VencaX;434041]To bude trošku blbý - mam tam minimálně několik desítek důležitejch emailů a u všech budu mít jako odesílatele "sebe". To aby se v tom pak někdo vyznal...[/quote]

Zkus IMAP (ale nejsem si jisty, ze ho hotmail pouziva), tam je to jenom o sikovnosti pri ovladani mysi :)
Nebo je na to (tusim) konektor do Outlooku - z PST to pujde taky synchronizovat.
VencaX (3686)|9.2.2011 21:45
[quote=zsdx;434332]Zkus IMAP (ale nejsem si jisty, ze ho hotmail pouziva), tam je to jenom o sikovnosti pri ovladani mysi :)
Nebo je na to (tusim) konektor do Outlooku - z PST to pujde taky synchronizovat.[/quote]

Poradil jsem se s kolegou a ten mi řek, že by to moh umět Windows Live Mail - tak ho zkusím - děkuji za rady.