reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Propojení notebooku Lenovo s plazmovou tv Samsung

skylarinho (5)|7.2.2011 19:46
Zdravím,
mám problém s propojením notebooku a tv...oba mám propojené pomocí usb redukce na hdmi a hdmi kabelem do televize. Spojení funguje bez problému, ať dám rozšířít plochu, klonovat atd tak vše běží jak má. Když ale pustím video tak na televizi je pouze černá obrazovka. Některá videa my šla pustit přes windows media center.

Zajimavé jen že když v přehravači kliknu pravým tlačítkém myši a ukáže se mi nabídka tak na pozadí video vidět jde - jakmile odkliknu zpět tak zase černo :/ tzn že přenos funguje, ale chyba bude někde jinde ...
díky moc
Richmond (8084)|7.2.2011 19:57
Že by ochrana DRM? O jaké filmy jde? (DVD nebo ripy?)
skylarinho (5)|7.2.2011 20:07
o jakékoliv video. i třeba youtube atd..všude černo, po pravým kliku jede po nabídkou
skylarinho (5)|7.2.2011 20:17
i u original dvd
r34ktor (7477)|7.2.2011 20:53
Typ redukce?
skylarinho (5)|8.2.2011 11:48
na lenovu mam pouze vga vystup tak mam pres usb pripojenou redukci http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=83270
na te potom redukce dvi/hdmi a kabelem do tv. Vcera se mi povedly nainstalovat kodeky a pres Media center jde vsechno vyborne, videa z youtube, original dvd i dvdripy..
ale pri prohlizeni v prohlizeci vetsina videi stejny problem s cernou obrazovkou.

pr. chtel bych se divat na prenosy pres program sopcast a u nej jen cerno
skylarinho (5)|14.2.2011 20:14
ve windows media centru vse bezi super ale ostatnich prehravacich vubec, ani youtube atd
DrZelenka (2491)|14.2.2011 22:28
Tohle jsem viděl naposledy před několika lety a už si nepamatuju co ty bylo, ale mělo to něco společnýho s nastavením 2. monitoru - video se vykreslovalo nějakým způsobem a ten fungoval pouze na hlavním monitoru. Ale co to bylo konkrétně si nemůžu vzpomenout :notsure