reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW32 - ND: Samsung

ND (35)|14.2.2011 14:39
Kolik času zabrala tvorba: 3h
Pointa wallpaperu: Maximálny výkon. Maximálny štýl.

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: nie
Brush: nie
Obrázek, fotografie nebo textura: nie
Tutorial: nie

Další komentář: téma si pýta 3D, ale keďže to nezvládam tak aspoň 2D pokus..... použité logo samsung + photoshop..... za každú radu ako wall vylepšiť budem vďačný :)
shw_samsung2.png
Strogg_CZ (191)|14.2.2011 15:35
[quote=ND;435383]"
Další komentář: téma si pýta 3D,"[/quote]

No, tak to bych nesouhlasil, vždy je tu minimálně jeden obrázek ve Fotoshopu, který je mezi prvními třemi nejlepšími v každém kole.(viz poslední dobou uživatel Shreder)

Téma tohoto kola je Synergie (Synergie (z řec. syn-ergazomai, spolu-pracovat) znamená spolupráci, společné působení. Označuje situace, kdy výsledný celek je větší než součet složek, kdy "1+1=3", jak se synergie často vysvětluje) Samsungu.
Jsem jen zvědav, co se uzná , a co ne, a uvítal bych v tomto případě volnost.

V tom tvém WP je třeba ta podstata synergie v čem ? Já bych Ti to uznal, že tam máš alespoň výrobek Samsungu, ale nevím.
Já už jsem si WP vytvořil a snažil jsem se o to vystihnout tu synergii. Mám to takové hodně náročné na představivost.

A k tomu tvému WP. Mně se na tom nezdá ta tmavší polovina přední stěny notebooku. Nevím, to mi nesedí, ale je to můj subjektivní názor.
H3w3R (226)|14.2.2011 20:18
Jen bych upozornil všechny účastníky tohoto kola, že synergie nemá s energií nic společného...
a přidávám se ke strongovi, ohledně dodržení tématu... už tu byly i volnější témata, tak bych byl pro, dodržet alespoň duch tohohle kola (nejen použitím loga)
ND (35)|14.2.2011 21:07
ďakujem za reakcie :) .... určite to dopasujem čo najlepšie na pokrytie témy, aby bola aj ovca celá, aj vlk sýty :)

//edit: pridaná "dokovacia tlačiareň".... lepšie?
shw_samsung2.png
czhunter (775)|22.2.2011 13:35
[quote=H3w3R;435464]a přidávám se ke strongovi, ohledně dodržení tématu... už tu byly i volnější témata, tak bych byl pro, dodržet alespoň duch tohohle kola (nejen použitím loga)[/quote]Já třeba popravdě tomu zadání tématu nerozumím.
Napsal jsem to i do sekce pro soutěžící a soukromě Kápovi, ale žádnou odpověď jsem zatím nedostal.

Pokud mi to někdo umí vysvětlit, může to napsat tam :)
Karel Polívka (1485)|22.2.2011 18:13
Dotaz jsem obdržel až včera večer, odpověď jsem tam napsal právě teď.
Karel Polívka (1485)|23.2.2011 01:19
Co se týče tohoto wallpaperu, je pěkný, ale Samsung nemá v sortimentu nic, co by připomínalo znázorněný objekt, že ne?
ND (35)|23.2.2011 18:44
tak teda pokus č. 2 (ak je prípustné použiť obrázky z webu sponzora)...... komenty?!
smsng.png
lukas8178 (229)|23.2.2011 19:06
Lze použít Richmond říkal že s obrázky sponzora není problém... jinak mě se to líbí jen je to trochu antisynergie když se to musí kopírovat takhle :D::D:D ale rozesmálo mě to;)
ND (35)|23.2.2011 19:09
ak ťa to pobavilo, tak to splnilo účel :D :)
Strogg_CZ (191)|23.2.2011 19:46
[quote=ND;437487]tak teda pokus č. 2 (ak je prípustné použiť obrázky z webu sponzora)...... komenty?![/quote]
Dobrej nápad, líbí se mi to. Je to komické.Ale neměla tam být tiskárna ?
Karel Polívka (1485)|24.2.2011 13:36
[quote=Strogg_CZ;437498]Dobrej nápad, líbí se mi to. Je to komické.Ale neměla tam být tiskárna ?[/quote]
Mezi tiskárny lze řadit i multifunkční tiskárny (tzn. tiskárny obohacené o skanner).

Jinak téma to splňuje :-).