Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Zaměření pro: různou činnost - fotografie - převody RAWy + TIFFy, 30% hry

Platforma: Intel
    Operační systém: ano - win7
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie: Zdravím, potřebuju složit PC, hlavně aby byl výkon soustředěn na úpravy fotografií - převody Rawů + práce s TIFFy atd...(photoshop, lightroom,zoner)

Potom občas nějaká ta hra (spíše staršá typu Call of duty 4) - rozlišení 1680x1050 nemusí na full detaily ani nejnovější (možná mám až moc předdimenzovanou grafiku na to?).
    Nejradši bych Intel, ale vzhledem k tomu že mám na sestavu 15-16 tisíc (max), přišlo mi na první pohled výhodnější tohle
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...0113T3010U8201

Pokud by někoho napadla vhodná sestava s Intelem, budu moc rád
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2010

Ahoj

Je to celkem v pohode.
    Jen zdroj lepsi tenhle a bedn radeji neco jako tuto.

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Souhlasím s doktorem, ale nevšiml si, že tam máš špatnou grafickou kartu. SE znamená "shit edice", jsou to osekané karty s výkonem kolem 768MB verze. Vezmi raději třeba tuto: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...X&SearchType=1

A nebo případně HD6850: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Díky moc za tipy. Nejradši bych to postavil na Intelu a Sandy bridge ale trochu mě odradila ta chyba v chipsetech B2 nebo co jsem se to dočetl ( Nevíte něco o tom?
    Já AMD moc nemusím... Jo a ještě jedna věc: může mít nějaká grafická karta pozitivní vliv na aplikace pracující s grafickými soubory (2D grafika, velký fotky..), nebo výkon závisí v této oblasti spíš na procesoru??

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2010

Ano, delaji se specialni drahe karty, ale vzhledem k tomu, ze to mas jen na fotky a taky na hry, tak ti staci normalni.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od Ugruk Zobrazit příspěvek
    Nejradši bych to postavil na Intelu a Sandy bridge ale trochu mě odradila ta chyba v chipsetech B2 nebo co jsem se to dočetl ( Nevíte něco o tom?
    Popis této chyby najdeš na mnoha českých serverech, tak to tu nebudu detailně popisovat. Hlavní je, že u většiny uživatelů se chyba vůbec neprojeví a v každém případě máš nárok na bezplatnou výměnu, takže bych se ničeho nebál a desku klidně koupil. Problém je, že v současné době je k mání jen velmi málo desek. Nové desky by se u nás měli objevit až na konci března nebo spíše v dubnu. Určitě ti Sandy bridge doporučuju, podle testů má velký náskok na Phenomy. Čili pokud můžeš počkat, vyčkej na nové desky. A pokud pospícháš, vem první desku, která ještě zůstala u obchodníků na skladě :-)

Podobná témata

1. PC pro různou činnost v ceně nad 30 000 Kč
    Od Jdinaparek v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-11-2013, 15:13
  2. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od Iselor v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-06-2013, 21:13
  3. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od mitman v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 20:02
  4. PC pro různou činnost v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od vanDave v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 09-08-2011, 23:41
  5. PC pro různou činnost v ceně 15 000 - 17 500 Kč
    Od Niickll v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-11-2010, 10:10