reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Koss PortaPro (problém)

Endet (50)|16.2.2011 00:22
Zdravim,

sluchátka přestala hrát po zachycení a následném prudkém zatáhnutí za dát. Nikde se nezdají být narušeny, ale přesto nehrajou, není slyšet ani šum, nic.

Mám ještě šanci, dát je nějak do kupy?

Předem děkuji
Richmond (8084)|16.2.2011 00:42
Reklamace ;)
DrZelenka (2491)|16.2.2011 10:41
[quote=Endet;435773]Zdravim,

sluchátka přestala hrát po zachycení a následném prudkém zatáhnutí za dát. Nikde se nezdají být narušeny, ale přesto nehrajou, není slyšet ani šum, nic.

Mám ještě šanci, dát je nějak do kupy?

Předem děkuji[/quote]

Nevím detaily, ale koss by ti měl za manipulační poplatek (cca 200kč) vyměnit sluchátka za nová i kdybys je úmyslně rozšlapal.

Ale tohle je asi rok, možná víc, stará informace a nezaručuju, že to tak funguje i teď.
meeee (1110)|16.2.2011 10:51
http://www.dozivotnizaruka.cz/cz/registration.php

[quote]Podmínky Doživotní záruky :
Zařízení bude opraveno nebo vyměněno (oprava nebo výměna se řídí vnitřními směrnicemi firmy KOSS) po celou dobu života prvního majitele a to bez ohledu na počet závad uplatňovaných v rámci doživotní záruky.
V případě, že Doživotní záruka bude uplatňována na typ Zařízení, které již není v prodeji a nelze jej opravit, bude Zařízení Spotřebiteli vyměněno za podobný typ ve stejné cenové relaci
V rámci Doživotní záruky se vás nikdo nebude ptát proč …, uvedete pouze závadu vašich sluchátek
Za každou opravu či výměnu v rámci Doživotní záruky bude účtován manipulační poplatek ve výši 50,- Kč pro zaregistrované Spotřebitele. Pro nezaregistrované Spotřebitele činí tento poplatek 300,- Kč. Oba poplatky mohou být zvýšeny o případné poštovné či přepravné k zákazníkovi.[/quote]

Tedy máš-li kód a registruješ sluchadla (nebo máš sluchátka starší než z 1.6.2007 s tím certiikátem, co se k nim dával), máš to za 50,- + případné náklady na dopravu (ještě jsem nenarazil na to, že by je někomu připočítali), pokud sluchátka zaregistrovaná nemáš (nákup bez kódu), tak za 300,- + zase případné přepravné.