Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Oprava registrů a její možné následky

Obyvatel SHW Avatar uživatele pepos01
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím Vás a obracím se na znalé s prosbou o radu.Užívám OS windows 7- u jediného programu ( Apollo simulator ) se mi při spuštění některých misí zobrazí chybová hláška:
    Runtime error 3002- could not load sound at line 13138.
    Po vyčerpávajícím hledání v hlubinách internetu jsem našel ,,něco,, , co poukazuje na možnou chybu v registrech OS.A tak stojím před otázkou- pokud si zazálohuji současný stav mých registrů, provedu opravu- a dejme tomu, že se mi OS po této opravě částečně sesype- bude systém po obnově předešlého stavu opět stejně funkční?Hypoteticky.... ptám se již poněkud zoufale
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Osobně dělám před takovým zásahem i bod obnovení.Jinak s návratem registrů respektive jejich obnovou ze zálohy jsem neměl nikdy problém.Používám sice jiný nástroje než win ale to by snad mělo být jedno.I když jestli někdo dělá zálohu registrů v regeditu tak asi bude i takovej názor jenom k plusu

Obyvatel SHW Avatar uživatele pepos01
    Registrace
    Mar 2008

Registry jsem tedy pročistil několika prográmky, OS se nezhroutil ( ani žádné chyby v programech ), ale problém přetrvává.Zkusím se emailem přímo obrátit na podporu programu.

Podobná témata

1. Následky špatných kondenzátorů
    Od trodas v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 250
    Poslední příspěvek: 10-05-2018, 09:21
  2. Čištění registrů
    Od MWilliam v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-03-2012, 11:30
  3. Windows XP: Zásah do registru
    Od Riogrande v sekci OS Windows