reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Oprava registrů a její možné následky

pepos01 (518)|17.2.2011 10:51
Zdravím Vás a obracím se na znalé s prosbou o radu.Užívám OS windows 7- u jediného programu ( Apollo simulator ) se mi při spuštění některých misí zobrazí chybová hláška:
Runtime error 3002- could not load sound at line 13138.
Po vyčerpávajícím hledání v hlubinách internetu jsem našel ,,něco,, , co poukazuje na možnou chybu v registrech OS.A tak stojím před otázkou- pokud si zazálohuji současný stav mých registrů, provedu opravu- a dejme tomu, že se mi OS po této opravě částečně sesype- bude systém po obnově předešlého stavu opět stejně funkční?Hypoteticky.... ptám se již poněkud zoufale :confused:
veny (161)|17.2.2011 12:39
Osobně dělám před takovým zásahem i bod obnovení.Jinak s návratem registrů respektive jejich obnovou ze zálohy jsem neměl nikdy problém.Používám sice jiný nástroje než win ale to by snad mělo být jedno.I když jestli někdo dělá zálohu registrů v regeditu tak asi bude i takovej názor jenom k plusu ;)
pepos01 (518)|18.2.2011 08:48
Registry jsem tedy pročistil několika prográmky, OS se nezhroutil ( ani žádné chyby v programech ), ale problém přetrvává.Zkusím se emailem přímo obrátit na podporu programu.