reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP DV6700 po startu se zobrazuje obraz 6x

toma_t (4)|18.2.2011 17:58
Dobry den, mam problem s HP Pavilion DV6700. I hned po startu notebooku se zobrazi obraz 6x (jiz pocatecni logo HP i bios). Takze nevim jestli by jsem neco vyresil reinstalaci systemu. Bios jsem zkousel do defaultu. Muze na to mit vliv chyba ve windows? Nahrany jsou na nem Visty
Liqid (410)|19.2.2011 11:00
Chapu Vas dotaz dobre, ze se zobrazi logo vyrobce a dal se nic nedeje? Pokud ano, zkusil bych aktualizovat Bios.
toma_t (4)|19.2.2011 21:57
Spusti se i system na 6 obrazkovkach. Mluvil sem s clovek co dela servis PC a dozvedel sem se ze toto se obcas u nizsich rad notebooku od HP stane. Udajne maji spatne chlazeny graficky cip a po prehrati je takto porouchan. Bude potreba notebook zaslat do servisu, tak jsem zvedavy.
wizaard (913)|19.2.2011 23:58
Není v notebooku čistě náhodou GPU nVIDIA GeForce 8400/8600? Často odcházejí a přesně takto se to projevuje. Myslím, že i zde na fóru toho najdeš dost.

Je však 1% šance, že je chyba jinde - flex kabel displeje. Pokud je to GPU, můžež zkusit následující (vše v řádech tisíc korun): výměna desky (nejdražší), výměna čipu (druhé nejdražší), reflow čipu; vždy je však výsledek nejistý a prakticky dočasný.