reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

pc stale pipa

fipo13 (5)|20.2.2011 18:53
ahojte , vcera vecer som bol na nb , zrazu mi cely zamrzol , zacal pipat a nejde inak vypnut ako vybratim baterky , ked dam naspat baterkua chem ho yapnut tak znova zacne toto , prosim neviete nahodou co s tym je a ako to opravit ? dakujem
Georginek (2957)|20.2.2011 18:57
Co je to za ntb? Zkousel si jet jen na kabel bez baterky? Nabiha system nebo jen pipa? Je neco videt na lcd?
Pri tom prvnim zaseku, delal si neco? Neprastil si s nim?
fipo13 (5)|20.2.2011 19:07
nie neskusal som ist iba na kabli , je cierna obrazovka a biele pismena ... nie neudrel som donho ,da sa to naiko spravit qalebo musim sit smer servis ?
fipo13 (5)|20.2.2011 19:11
teda udrel som donho a ked ho zapinam tak ako keby sa cche nacitat , ale nejde
Georginek (2957)|20.2.2011 19:13
To sem nejak nepochopil. Je cerna obrazovka a bila pismena? Co je tam napsano? Zkus jet jen na kabel..... ( osobni zkusenost - toto nekdy dela spatna baterka, ci skriplej ac kabel nebo spatne trafo)
Pipani zni jak? Porad stejne, ci je nepravidelne?

Co je to za ntbk?:rolleyes:
fipo13 (5)|20.2.2011 19:21
je to asus , pipanie je pravidelne , predtym ako to zacalo som s nim tresol . a pisa tam nieco ake ako ked restartnes pc a chce sa nacitat , lenze sa nenacita
Georginek (2957)|20.2.2011 19:24
Hele nic proti Tobe, ale mel bys zacit odpovidat na to, na co se te ptam. A taky trochu do detailu, jinak se neda pomoct....
Notebooku Asus je 1000 typu..... ;)
Co presne tam pise? Foto by nebylo?
Zkusil si to jen na kabel?
Takze to zacalo az potom, co si s nim zatrasl?????
fipo13 (5)|20.2.2011 19:37
je to asus aspire one , foto velmi nie , nemam ako , ale pise ako ked s zapina , ptm da viac moznosti , ale vobec neviem co to pise ... nie neskusal som po kabli , momentalne nieje nb doma . a ano zacalo to vtedy
Georginek (2957)|20.2.2011 19:43
Asus aspire one NEEXISTUJE :D Neni to Acer? Pak je tam taky samozrejme cislo rady,ze?
Az ho budes mit doma, zkus to jen na kabel. Vyfot mobilem co pise, nebo to proste opis. Pise to neco jineho nez "normalne"?
Roztoci se vetrak kdyz ho pustis?

Tim otresem se mohlo stat neco s HW. Zkusil bych domacknout - pripadne vyndat/zadnat RAMky, podivat se jestli se neposoupnul disk a podobne......