Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HD4870 ati2dvag

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

ahoj, pročetl jsem dotazy ohledně tohoto problému, nicméně jsem nenašel odpověď
    zřejmě po aktualizaci ovladačů (ale nejsem si zcela jist), začala HD4870 při hraní BF2 (ostatní i novější hry jedou v pohodě) padat s hláškou, že ati2dvag přestal pracovat, po pár dnech hledání problému (několik jiných ovladačů, vyčištení chladičů, vytažení grafárny...) jsem se rozhodl přeinstalovat už dost pomalá XP (ano stále na nich jedu), nicméně problém přetrvává, goldmemory při quicktestu neobjevil žádné problémy s RAM (je pravda, že jsem testoval celé 4GB)
    teploty v normálu, vše aktuální

Core 2 Quad Q8400
    Gigabyte EP43-UD3L
    4 GB (4x1GB) DDR2 1066MHz
    HD4870 512MB DDR5
    Zdroj 500W Seasonic
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

BF 2 je originálka ? Mohli kľudne vydať aj nejaké patche pre ATi karty... rozhodne to za pokus stojí... ak už samozrejme nemáte najnovšiu verziu. A nepomohli ani staré ovládače, s ktorými to šlo vpohode ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

BF2 je original s posledním patchem 1.5 (samotným BF2 to nejspíš nebude, pohybuju se v této komunitě víc jak 5 let a pár problémů už mám za sebou )
    poslední ovladač, kdy to fungovalo byl 10.7 a předtím 10.2, ale s těma už jsem to při této chybě nerozjel

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

jo ještě hláška
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ati2dvag.JPG 
Zobrazení: 161 
Velikost: 57.2 KB 
ID: 20603  

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

tak všem dík za pomoc, po nahození w7 jede zatím grafárna v pohodě