reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hry sa nezobrazuju na celu obrazovku

basti (49)|22.2.2011 20:45
ahojte

brat si kupil novy book a dnes som mu tam nahadzoval dake hry (sice len starsie carbon a fifa 02, novsie som este neskusal ale aj tak by asi nesli) zapnem jednu alebo druhu hru a nejdu na celu obrazovku zlava aj zprava cierne pasy.rozlisenie toho booku je 1366x768, catalysty od ati som prehrabal hore dole a vsetko ok vsade je nastavena cela obrazovka.pozrel som dake pripady na nete a pisali tam, ze to bude tym ze tieto starie hry este nepodporuju pomer 16:9 resp. 16:10, ale to je blbost lebo na externom monitore idu tie hry na celu obrazovku tak fakt uz neviem ....

// este som zabudol dodat, ze v hre nejde nastavit vacsie rozlisenie ako 1024x768 ale na externom lcd ide aj viac.

dakujem za odpovede :)
zsdx (2098)|22.2.2011 21:02
[quote=basti]pozrel som dake pripady na nete a pisali tam, ze to bude tym ze tieto starie hry este nepodporuju pomer 16:9 resp. 16:10, ale to je blbost lebo na externom monitore idu tie hry na celu obrazovku tak fakt uz neviem ....[/quote]

A pozeral si sa na tomto fore? Odpovedi 13 a 14 mi prijdou jako reseni...
basti (49)|22.2.2011 21:20
na tomto fore som nepozeral to je pravda, ale aj tak nic nove, lebo mam to tak nastavene v catalystoch ako sa tam pise a aj napriek tomu stale su pasiky :(
wizaard (913)|23.2.2011 00:34
Je fajn, že nevíme, o jaký notebook se jedná, ale budiž...

Tohle jsi zkoušel? http://notebookblog.cz/technika/navody/roztazeni-obrazu-na-cely-displej-s-grafikou-ati/
basti (49)|23.2.2011 20:52
hm tak toto je zaujimave dik vecer alebo zajtra skusim podla toho navodu, lebo aj ja som klikal na tu sipku co je hore :)

btw jedna sa to Sony VAIO VPCEB3E1E/WI.CEZ
wizaard (913)|24.2.2011 10:41
Pak ten postup musí zabrat - nové Catalysty u nových Radeonů to tak prostě mají. Je to poměrně hloupé a dalo mi dost práce to vymyslet. :mistake
basti (49)|24.2.2011 14:19
tak klobuk dole pred tebou, lebo mna by to fakt nenapadlo a bolo to aj tak pekne schovane :) dik moc problem vyrieseny