reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Bezdrátová myš

petanek11 (4)|24.2.2011 02:10
Zdravim,
Mam takovy problem. Koupil jsem si bezdratovou mys( http://www.alza.cz/gigabyte-gm.....162763.htm ), a myslel jsem, ze nano prijimac zapichnu do usb slotu na ntb a uz se o nic nestaram a mys bude fungovat, ale prave naopak. Kdykoliv zapnu ntb, at uz uplne zapnuti, nebo probuzeni ze spanku, tak mi mys nereaguje a musim nano prijimac vytahnout a znovu vlozit do usb, zarizeni se nacte a mys funguje, ale to musim delat stale tuto operaci? Za chvili ten usb slot bude v haji, kdyz to musim 20x denne vytahnout a vlozit dovnitr.
Prosim poradte, jestli se da zarizeni nejak pridat do pc na stalo. At uz muze byt prijimac napevno v ntb a ja jen zapinal a vypinal mys.

Dekuji, s pozdravem Petr

PS: OS mam Win 7 64bit
kevin00 (10238)|24.2.2011 08:22
Odkaz na myš nefunguje.
athens (724)|24.2.2011 08:33
Podle odkazu by to měla být tato GIGABYTE GM-M7580 Černá :notsure
petanek11 (4)|24.2.2011 10:43
Ano, to je presne ona. Uz si s tim nevim rady...
chalupník (82)|10.3.2011 16:47
Vidím, že ti nikdo neporadil. Mohu k tomu říct, že mám též bezdrátovou přes usb a někdy bych ji s radostí nakopnul. Třeba přestane reagovat-v počítači se něco děje a myš nemá prioritu a nereaguje. Jinak po každém spuštění PC musím myš zaktivovat kliknutím na to rolovací kolečko. Mám myš A4TECH.
durib (1141)|10.3.2011 17:46
Zrovna u notebooku mam osobni vybornou zkusenost s bluetooth myskami. Zatim vzdy jela, kdyz mela a nemam zbytecne zaprany USB slot. U vetsich prijimacu hrozi take vylomeni.