reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Router Netgear - problém s instalací a funkcí (hesla)

Alpine (9)|24.2.2011 08:17
Ahoj.
Již nějakou dobu úspěšně používám router Netgear typ WGR614v7. Dnes jsem potřeboval změnit údaje (hesla) k připojení a vlastně celý to přenastavit na nynější potřebu.
Bohužel, počítač je po reformátu a já chytrá hlava zapomněl veškerá přístupová hesla, včetně hesla k připojení k síti...
Mám originální CD a zkoušel jsem pomocí něj znovu nastavit router, bohužel nemám heslo. Router jsem tedy restartoval tlačítkem na zadní straně, proces opakoval a stále to po mne vyžaduji heslo, zkoušel jsem "admin", nebo "1234" nic nepomohlo. A i si myslím, že při první instalaci to po mne ani tyto údaje nechtělo, tudíž bych očekával že po restartu routeru by to mělo být obdobné.
Bohužel nemůžu k tomu najít nějaký manuál, jestli vůbec byl, jestli tam je nějaké univerzální heslo. Nebo jestli špatně provádím restart?

Prosím o radu a předem děkuji za jakoukoli pomoc : )
kevin00 (10238)|24.2.2011 08:42
Manuál k routeru jsem Ti dal do přílohy. Resetování by jsi měl provést tak, že tlačítko reset podržíš po dobu 10 vteřin stisknuté a přihlásíš se do administrativního rozhraní routeru (192.168.1.1) pomocí výchozích přihlašovacích údajů (Přihlašovací jméno: Admin; Heslo: Password).

BTW: Případně se poraď s panem G