reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: ověření pravosti systému

Neregistrovaný (0)|27.2.2011 13:33
Tazatel: Karel

Znění dotazu: Ahoj,poradí mi prosím někdo jak a kde mám ověřit pravost systému,aby se aktualizace Windows7 SP1 nainstalovala korektně a neházela pořád hlášku že se nezdařila?18% a pak konec a ta hláška.Mám Windows7 Ultimate 64bi,retail a je aktivovanej.Dík za pomoc
DrZelenka (2491)|27.2.2011 13:46
Ty W7 Ultimate máš legálně? Proč mám takovej pocit, že ne ...

Jakej aktivátor jsi použil? Zde se warez neřeší - důvodem je hlavně to, že vpodstatě všechny problémy u warezu jsou způsobeny špatnýma crackama, virama, ....
Neregistrovaný (0)|27.2.2011 13:54
[quote=DrZelenka;438187]Ty W7 Ultimate máš legálně? Proč mám takovej pocit, že ne ...

Jakej aktivátor jsi použil? Zde se warez neřeší - důvodem je hlavně to, že vpodstatě všechny problémy u warezu jsou způsobeny špatnýma crackama, virama, ....[/quote]

Promiň,nevím jak ty,ale já mám veškerý software pravý,psal jsem přece že mám koupenou verzi retail a jestli si myslíš že jsem pirát,tak děkuju,od tebe pomoc nechci a příště si tyhle pocity nech pro sebe.Čau
Georginek (2957)|27.2.2011 14:01
Na webu microsoftu poslys http://www.microfost.com/genuine.... Stahnes si ten programek Overeni platnosti W7....., pripadne aktualizaci KB971033

Jaka konkretne hlaska Ti tam skace?

PS: Veskery software pravy? To musis byt setsakra bohatej :D
Neregistrovaný (0)|27.2.2011 14:22
[quote=Georginek;438191]Na webu microsoftu poslys http://www.microfost.com/genuine.... Stahnes si ten programek Overeni platnosti W7....., pripadne aktualizaci KB971033

Jaka konkretne hlaska Ti tam skace?

PS: Veskery software pravy? To musis byt setsakra bohatej :D[/quote]

Tak OS,hry kupuju,antivir je zadara,když potřebuju něco udělat použiju zkušební verze a ta nezdařená aktualizace SP1 skončí a píše(aktalizace byla neůspěšná),tak nevím.Když jsem se pídil na webu ponějakých informacích,tak jsem už ani nevím kde to bylo narazil nato,že tohle chce ověření systému,ten mám aktivovaný.I tak dík,jsem jen zvědavej kdy to bude bez chyby.Přeinstaloval jsem znova Windowsy,tak uvidím.
Neregistrovaný (0)|27.2.2011 14:28
[quote=Neregistrovaný;438193]Tak OS,hry kupuju,antivir je zadara,když potřebuju něco udělat použiju zkušební verze a ta nezdařená aktualizace SP1 skončí a píše(aktalizace byla neůspěšná),tak nevím.Když jsem se pídil na webu ponějakých informacích,tak jsem už ani nevím kde to bylo narazil nato,že tohle chce ověření systému,ten mám aktivovaný.I tak dík,jsem jen zvědavej kdy to bude bez chyby.Přeinstaloval jsem znova Windowsy,tak uvidím.[/quote]

Ještě dodatek,kouknul jsem se do aktualizací a KB971033 tam mám.
DrZelenka (2491)|27.2.2011 18:25
[quote=Neregistrovaný;438189]Promiň,nevím jak ty,ale já mám veškerý software pravý,psal jsem přece že mám koupenou verzi retail a jestli si myslíš že jsem pirát,tak děkuju,od tebe pomoc nechci a příště si tyhle pocity nech pro sebe.Čau[/quote]

Tak to se omlouvám. Mohl jsem to napsat lépe (pár lidí už se tu snažilo řešit problémy způsobený crackama atp) Jde o to, že Ultimate verzi má doma úplný minimum lidí (málokdo to využije a ušetří radši za HP) a když už někdo má, tak většinou nelegálně (když lidi kradou, tak rovnou nejvyšší verze).

Něco málo nelegálně doma mám, to se přiznám, ale většinu SW mám buď freeware, nebo koupený.