Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 37

Téma: SHW32 - H3w3R: 1

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Autor měl dost času na to, aby jej mohl upravit, přitom by to nebylo těžké - kdyby např. přidal paňácu pracujícího na nějakém notebooku Samsung (jenž by zadával tisk) a jinde by zase tiskárna Samsung tiskla obrázky, z nichž by jeden z nich měl v ruce další paňáca, který by podle toho zkoumal obrázek na skládačce, bylo by to super. Stačilo málo a mohl z toho být adept na vítěze.
    Nebo z tiskárny mohly rovnou padat puzzlíky ... ale myslim že koncept těch puzzlí je dost univerzální takže půjde použít i v dalších kolech... stejně tak to lego
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Dash-POWER(CZ)
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od lukas8178 Zobrazit příspěvek
    stejně tak to lego
    Nemám v plánu recyklovat nápady

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2010

Sakulajda, tolik nápadů najednou a mě nenapadl ani jeden pořádný, jenom ten nic moc se srdíčkama . S puzzlíkama i paňácama počítám určitě do příštích kol , i když to nebude už tak originální.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

výherní, nevýherní, o to mi samozřejmě vůbec nejde... každý má jiný vkus a rozhoduje o tom ve výsledku hodně lidí...
    ale tohle kolo je očividně trochu komplikovanější. Já osobně třeba nepochopil tyto wallpapery:

strong_3 - nechápu pointu (ani na první ani na druhý pohled a v popisu má : není třeba nic dodávat)
    dash_1 - "komety ve tvaru obrysu loga", foto notebooku a tiskárny mi tam přijde jen "kvůli tématu"
    marquiz_1 - opět foto notebooku a tiskárny jinak mi uniká pointa
    strong_2 - zcéna byla špatně, tak tam dodal model notebooku a tiskárny a je to ok...

znovu opakuji upřesněné zadání:
    Wallpapery musí znázorňovat možnou synergii notebooků Samsung a tiskáren Samsung (tzn. jak mohou spolupracovat nebo se doplňovat, případně jak je lze spojit).

nic proti autorům, respekt všem zúčastněným, ale když už se řeší osobní názory, tak subjektivně porovnávám svůj wall s ostatními...
    Mě prostě vadí, že očividně neoficiální podmínkou kola bylo, že "musí" obsahovat foto tiskárny a notebooku v jakékoliv podobě, ačkoliv se o tom nikde nepsalo...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od H3w3R Zobrazit příspěvek
    Mě prostě vadí, že očividně neoficiální podmínkou kola bylo, že "musí" obsahovat foto tiskárny a notebooku v jakékoliv podobě, ačkoliv se o tom nikde nepsalo...
    strong_3 - s pomocí tiskáren Samsung lze překonávat překážky, Váš 07893...
    dash_1 - komunikace mezi nb a tiskárnou Samsung
    marquiz_1 - déšť (= více než pár kapek, pár kapek déšť ještě nedělá)
    strong_2 - zcéna byla špatně, tak tam dodal model notebooku a tiskárny a je to ok...

U tebe stačilo nějak zakomponovat třeba okraj displeje/rozpixlovat půl obrazu kolibrka, rgb vlevo a cmyk na pravé části křídel ve mě osobně moc spolupráci s nb a prnt Samsung neevokuje...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

ale tohle kolo je očividně trochu komplikovanější.
    Souhlavím. Většina děl se mi jeví dost slabá.

strong_3 - pominuli na můj vkus dosti slabé zpracování a infantilní nápis, tak pointa je skryt tak hluboko, že se mi ji nepodařilo také objevit
    dash_1 - myšlenkově OK, ale působí na mě nevyváženě. IMHO by bylo bývalo lepší umístit produkty úhlopříčně.
    marquiz_1 - poněkud abstraktní, ale celkem OK. Ovšem mimo můj vkus.
    strong_2 - dle mě nesplňuje zadání. Žádnou spolupráci tam nevidím.

a další

aslex_1 - stejná myšlenka jako aslex_2, který byl vyřazen
    popo33_1 - asi chce zaujmout všechny dvě dámy, co sem chodí
    nd_1 - kontraproduktivní myšlenka. To jsou na tom produkty Samsungu tak špatně, že je nelze pro získání propojit výsledku klasickou cestou?
    LeArchitecto_1 - myšlenka dobrá, ale nedotažené zpracování

a nakonec

shredder_1
    - můj favorit tohoto kola

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    aslex_1 - stejná myšlenka jako aslex_2, který byl vyřazen
    aslex_2 byl vyřazený ne vkůli tomu, co znázorňuje, ale kvůli tomu, že autor nedodal v termínu info o použitých materiálech.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

aslex_2 byl vyřazený ne vkůli tomu, co znázorňuje, ale kvůli tomu, že autor nedodal v termínu info o použitých materiálech.
    Pak ale aslex_1 nesplňuje pravidla též. Pochybuji o tom, že by autor použité obrázky notebooku a tiskárny renderoval.

A pokud byly převzaty z webu sponzora, chybí tam o tom zmínka. IMHO se pořád jedná o nevlastní materiál.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    strong_3 - s pomocí tiskáren Samsung lze překonávat překážky, Váš 07893...
    přestávám být objektivní a začíná mi vadit dvojí metr tohoto kola... kde je v téhle věte vysvětlena "synergie" mezi notebookem a tiskárnou?

jak psal reaktor, některé wally považuju ohledně myšlenky a zpracování za minimálně rovnocenné, ne-li větší adepty na vyřazení, proto si myslím, že je to alespoň na pováženou...
    ještě by mě zajímalo, proč jsem byl nejdřív schválen, vyvěsen na půl dne a až poté stáhnut a přehodnocen... asi to není tak jednoznačné nebo o tom rozhodl někdo druhý?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

přestávám být objektivní a začíná mi vadit dvojí metr tohoto kola... kde je v téhle věte vysvětlena "synergie" mezi notebookem a tiskárnou?

jak psal reaktor, některé wally považuju ohledně myšlenky a zpracování za minimálně rovnocenné, ne-li větší adepty na vyřazení, proto si myslím, že je to alespoň na pováženou...
    ještě by mě zajímalo, proč jsem byl nejdřív schválen, vyvěsen na půl dne a až poté stáhnut a přehodnocen... asi to není tak jednoznačné nebo o tom rozhodl někdo druhý?
    Asi to bude celosvětová konspirace proti tobě, nemyslíš ? Kdyby jsi sledoval průběh soutěže, bylo by ti okamžitě jasné už první nebo druhý týden, že ten tvůj obrázek nemůže projít. Píšu to sem jenom proto, protože jsem narazil na stejné odmítnutí stejně jako ty a dost ostatních na začátku soutěže, ale dokázal jsem zareagovat na to co zde bylo napsáno a upřesněno.
    Zrovna tak to předělával Shreder, dash, popo33 (a ten se může cítit nejvíce poškozen) a další

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

...schválen, vyvěsen na půl dne...
    Schválen na začátku vybírání (tuším kolem desáté?), vyvěšen po tuto dobu (byl to večer) činnosti (první vlna cca půlnoc, poslední zpřeházení oprav cca 4. ranní), po ukončení úprav pak teprve stažen. Ono chvilku trvá než se něco někam nahraje, vyedituje, přesune, překontroluje, uloží... Dlouho jsem uvažoval zda tvůj wall zařadit nebo ne - nic víc v tom nehledej. Nenapadlo mě udělat si screenshot na začátku a na konci

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    Asi to bude celosvětová konspirace proti tobě, nemyslíš ? Kdyby jsi sledoval průběh soutěže, bylo by ti okamžitě jasné už první nebo druhý týden, že ten tvůj obrázek nemůže projít. Píšu to sem jenom proto, protože jsem narazil na stejné odmítnutí stejně jako ty a dost ostatních na začátku soutěže, ale dokázal jsem zareagovat na to co zde bylo napsáno a upřesněno.
    Zrovna tak to předělával Shreder, dash, popo33 (a ten se může cítit nejvíce poškozen) a další

jasně konspirace... stěžuju si a kopu všude kolem sebe...
    vůbec nikoho neosočuju z toho, že se mě snaží poškodit, stejně tak nenadávám, že je tohle strašně nespravedlivé.
    Já samozřejmě chápu, že na ten wall mám jiný pohled (prošel jsem si výrobou a v hlavě mám pořád prvotní myšlenku) a ostatní to tak neberou, co mi ale vadí je, že tohle kolo je mírně chaotické a vypadá to, že rozhoduje o wallech více lidí, každý s jiným názorem. Jeden ano, druhý ne, první den schválí 13 wallpaperů, 11 jich nechají v uploadu, pak se ocitnu najednou v rozpracovaných a jiné wally (o kterých jsem si myslel že nemůžou projít) projdou, odpoledne jich tam bylo 18 teď je jich tam zase jen 15...
    Samozřejmě, že soutěž sleduju od začátku a měl jsem stejný názor na první wally jako admini/moderátoři, ale přesto jsem přesvědčen, že tématicky splňuju...
    Kdybych si to myslel sám, tak dejme tomu, ale když mám alespoň nějakou podporu (fanklub ), tak se snažím

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

K tomu, že o wallpaperech rozhoduje více lidí - roztřídění provádí Richmond coby moderátor soutěže s tím, že já mám právo veta coby organizátor soutěže. Tečka. Takto je to už několik měsíců a nikdo jiný do toho nezasahuje.

Na Vašem wallpaperu není ani tiskárna Samsung, ani notebook Samsung. Pointa je mi jasná dobře, zpracování však neodpovídá zadání.

Pokud byl nějaký wallpaper vyřazen, bylo u něj uvedeno proč. Pokud byl nějaký wallpaper v soutěži ponechán, splňuje podle mě pravidla a podmínky pro dané kolo. Že se nějaký wallpaper do sekce zařadí a záhy vyřadí se stát může - přehlédnout se může každý, vždy je to ale zdůvodněno.

Pokud si budete chtít být příště jistý ztvárněním nápadu, zda bude splňovat téma, napište mi SZ jako to např. teď udělal lugh03 - odpověděl jsem mu stručně, že nápad super, ale zadání nesplňuje - čili jej ani nezpracoval a kola se nezúčastnil. Jednoduché.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Na Vašem wallpaperu není ani tiskárna Samsung, ani notebook Samsung. Pointa je mi jasná dobře, zpracování však neodpovídá zadání.
    Ano, tak jsme se dostali k jádru problému. Škoda, že tato podmínka nebyla v upřesnění zadaní...
    Tak teď už mi nezbývá, než uznat svoji chybu a do příštích kol si odnést ponaučení a postup uploadu.

Škoda špatně stráveného času, takových ambicí, takových nadějí, takové diskuze okolo a nakonec z toho není ani těch 300 kreditů za účast

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2010

Téma tohoto kola bylo docela složité a u každé z prací se můžeme bavit, zda splňuje zadání nebo ne. Možná bych to přirovnal trošku k tématu kreativita (19.kolo).

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    popo33_1 - asi chce zaujmout všechny dvě dámy, co sem chodí
    hurááá dva hlasy děkuji moc slečny

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SHW36 - H3w3R: 1
    Od H3w3R v sekci 36. Gigabyte: první v cíli
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-09-2011, 20:32
  2. SHW34 - H3w3R: 1
    Od H3w3R v sekci 34. eSuba: Play With Soul