Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 37

Téma: SHW32 - H3w3R: 1

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Kolik času zabrala tvorba: nedělní odpoledne
    Pointa wallpaperu: synergie RGB a CMYK

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: Ne
    Brush: Ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: Ano
    Tutorial: Ne

Další komentář: souhra a spolupráce notebooku a tiskárny v tomto případě zastoupená jejich barevnými kanály... aneb notebook a tiskárna spolupracují na společném výsledku
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ver_small.jpg 
Zobrazení: 230 
Velikost: 1.13 MB 
ID: 20835  
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

použit screenshot z reklamního videa SAMSUNGU (viz. příloha)

link na zdroj videa:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: kolibrik.jpg 
Zobrazení: 106 
Velikost: 203.4 KB 
ID: 20836  

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Uniká mi spojitost se zadaným tématem - přesouvám do rozpracovaných (ač nerad)

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Tak já tam třeba "nějakou" spojitost vidím (ten kolibřík k Samsungu patří - pravda, spíš k televizím a monitorům) a navíc je to imho nejlepší WP tohoto kola

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    Tak já tam třeba "nějakou" spojitost vidím (ten kolibřík k Samsungu patří - pravda, spíš k televizím a monitorům) a navíc je to imho nejlepší WP tohoto kola
    Já tam spojitost s tématem tohoto kola moc nevidím. Ale třeba mám jen omezenou představivost.
    Nejlepší WP by to asi nebyl, pokud by "prošly" i další WP co byly v rozpracovaných.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

ach jo, tak to mě mrzí
    nechtěl jsem jet klasiku, že dám na wall render/foto tiskárny a notebooku a pak budu řešit zbytek, takže jsem jel spíš po tom, co mají společného... no a jako grafik mě napadl problém barevné korekce RGB a CMYK režimu, kdy se v dnešní době v drtivé většině liší to, co máte na obrazovce od toho, co je na papíře...
    Takže nápad/idea byla taková, že tiskárna a notebook spolupracují (synergie) na společném výsledku, v tomto případě obrázku, kdy výsledný obrázek je jakoby kreslen oběma režimy zároveň. Pastelky už jsou pak jen "umělecké" ztvárnění zástupců jednotlivých řežimů (RGB=notebook, CMYK=tiskárna).
    Přemýšlel jsem nad tím, který obrázek použiju, nakonec jsem si vybavil jejich reklamu a kolibřík byl zajímavě barevnej, pak už stačilo jen naznačit, že ho kreslí oba režimy zároveň... text a rámečky okolo jen znázorňují, že se jedná o "jakýsi" barevnostní text...
    No nevím co bych k tomu ještě řekl, myslel jsem že to k tématu patří, ale asi jsem to pojal trochu zeširoka...

jen mě mrzí, že mi k tomu nikdo nic nenapsal za těch 24 hodin co to viselo v rozpracovaných...
    ale dík hunter, malá záplata za pochvalu těší

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Myslím, že to skloubit šlo, kdyby se to pojalo jako porovnání vytištěné "testovací stránky" s živou ukázkou na display notebooku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Myslím, že to skloubit šlo, kdyby se to pojalo jako porovnání vytištěné "testovací stránky" s živou ukázkou na display notebooku.
    tohle zas podle mého názoru vystihuje více tu "spolupráci"...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Sorry, ale já tam žádný spojující článek s notebooky nevidím (vyjma nápisu).

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    Nejlepší WP by to asi nebyl, pokud by "prošly" i další WP co byly v rozpracovaných.
    Které?
    Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Přesně, pak by to bylo super. V této podobě to ale zadání nesplňuje a je to škoda.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

škoda, žel nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem...
    osobně mi ale vadí, že všechny wally co prošly, mají povinně foto nebo render notebooku a tiskárny a jsou takřka bez nápadu nebo pointy (až na jeden)...
    proto cítím trošku křivdy

ale neříkejte mi, že ten wall nikdo nepochopil a že nemá nic společného s tématem (prosím ať se vyjádří i někdo, kdo nemá svůj vlastní wall v soutěži )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Podle mě je tvůj wal nejlepší, sice jsem ho nejřív nechápal, ale když se nad tím člověk zamyslí tak ten význam má. Je to velká škoda, že neporšel. Redakce mohla přihmouřit očko...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Které?

Přesně, pak by to bylo super. V této podobě to ale zadání nesplňuje a je to škoda.
    Které wallpapery se mi zdály lepší než tento? Tak určitě ten jak zobrazuje stavaře co dodělávají skládanku (autor Popo33), ten mi přišel svoji pointou a zpracováním lepší. A líbil se mi i více ten s legem. Je to můj názor nikomu ho nevnucuju. Ale jen jsem reagoval na ten pnázor o "výherním wallpaperu"

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od H3w3R Zobrazit příspěvek
    ale neříkejte mi, že ten wall nikdo nepochopil a že nemá nic společného s tématem (prosím ať se vyjádří i někdo, kdo nemá svůj vlastní wall v soutěži )
    Já tě plně chápu, dělat něco, mít radost z toho, že je to pěkné a nakonec se dozvědět, že je to nevyhovující, je asi dost velké zklamání. Ale nějak nemůžu pochopit, proč si nesledoval průběh té soutěže, kde několik lidí narazilo se svým výtvorem a bylo zde několikrát řečeno, co má přesně ten WP obsahovat.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    Které wallpapery se mi zdály lepší než tento? Tak určitě ten jak zobrazuje stavaře co dodělávají skládanku (autor Popo33), ten mi přišel svoji pointou a zpracováním lepší. A líbil se mi i více ten s legem. Je to můj názor nikomu ho nevnucuju. Ale jen jsem reagoval na ten pnázor o "výherním wallpaperu"
    Skládanka od Popo33 - ano, ten byl moc pěkný, ale zadání nesplňoval. Znázorňuje spolupráci, ne spolupráci notebooku Samsung a tiskárny Samsung.

Sám autor u něj hned v 1. příspěvku píše v komentáři:

"Nepřečetl jsem si upřesnění zadání tématu, tak to dávám alespoň do rozpracovaných :-)."

Autor měl dost času na to, aby jej mohl upravit, přitom by to nebylo těžké - kdyby např. přidal paňácu pracujícího na nějakém notebooku Samsung (jenž by zadával tisk) a jinde by zase tiskárna Samsung tiskla obrázky, z nichž by jeden z nich měl v ruce další paňáca, který by podle toho zkoumal obrázek na skládačce, bylo by to super. Stačilo málo a mohl z toho být adept na vítěze.

Lego od Dash-POWER (CZ) - rovněž neobsahuje ani tiskárnu Samsung a ani notebook Samsung - pouze písmena z názvu výrobce. Spojené lego kostky mi navíc pro znázornění spolupráce přijde málo. Jako wallpaper je pěkný, ale pro soutěž a tedy i možnost získání výhry je důležité i dodržet stanovené zadání.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SHW36 - H3w3R: 1
    Od H3w3R v sekci 36. Gigabyte: první v cíli
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-09-2011, 20:32
  2. SHW34 - H3w3R: 1
    Od H3w3R v sekci 34. eSuba: Play With Soul
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-06-2011, 00:03
  3. SHW33 - H3w3R: 1