reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem se zvukem

Nichts.cz (103)|1.3.2011 19:09
Dobry den
Mam problem s pripojenim repro 2.0. Na zavukovce na ZD mi odesel zeleny konektor a potreboval bych presmerovat zvuk do konektoru jine barvy. deska asus m3 a78 pro ovladac zvuku realtec 5.10.0.6299...u strsi desky sem si mohl zvolit po pripojeni konektoru ktery to je u tohoto ovladace nevim jak na to. Za kazdou radu dekuji
Razi3L (612)|1.3.2011 22:12
Máš nainstalovaný software ke zvukové "kartě" ? pokud ne, tak si je zde stáhni (najdi si na stránkách výrobce svoji desku a jaký čip zvukovka má, co jsem se zběžně podíval, tak to bude ALC883):
[html]http://www.realtek.cz/realtek-driver.php?realtek=sound[/html]
Přímo v tom softwaru se to naprosto jednoduše nastaví, dělám to stejně.
Nichts.cz (103)|2.3.2011 22:40
stahl sem ten ovladac...je to skoro ten stejnej jako sem mel predtim (ten predtim mel vyssi cislo)...ale jsem na to asi debil...ale pokud mi selsky rozum napovida dobre tak v kolonce v/v zvuku bych mel kliknout na konektor kterej mi sviti a urcit co za zvuk se tam ma posilat, ale jak klikam jak klikam nemuzu se proklikat k nicemu kloudnymu...mohl bys prosim popsat aspon v jaky zalozce se to da nastavit jelikoz sem top uz prolistoval mockrat a bez uspechu predem dik
r34ktor (7477)|2.3.2011 22:44
Dvojklikem na příslušný symbol konektoru otevřeš okno retaskingu.
Nichts.cz (103)|2.3.2011 22:52
Tak mi naskoci pouze napis co je to za konektor, ale jinak nic ani na ukazateli mysi se neukaze ze by to melo jit zmacknout...
r34ktor (7477)|2.3.2011 23:01
Dej sem screenshot okna, které máš k dispozici.

EDIT: Akce je aktivní jen v případě, když máš v odpovídajícím konektoru něco zapojeno.
Nichts.cz (103)|2.3.2011 23:30
mam zapojeno a neraguje necham to jak to je v zelenym mi jede aspon jeden
Nichts.cz (103)|2.3.2011 23:35
screenshot
Bez názvu.JPG Bez názvu 2.JPG
r34ktor (7477)|2.3.2011 23:47
Nejdříve si přepni režim výstupu z 8CH na 2CH.

Posléze přepoj reproduktory do jiného konektoru. Pokud máš povoleno automatické zobrazení dialogového okna po připojení, jen v něm zatrhneš požadovanou volbu (Výstup vnějšího zdroje). Jestliže ne, vyvoláš ji kliknutím na symbol vedle zdířky, kam jsi připojil repro (symbol kablíku u ní bude zabarvený).
Nichts.cz (103)|3.3.2011 00:03
to co mi radis sem uz zkousel mockrat a ni po preinstalovani driveru to nepomohlo o prazkach to stejne vsechno smazu a prejdu a W7 ale pri klikani na cokoli v te horni tabulce se nic nedeje...u stary desky to slapalo v pohode presne jak rikas klikl sem a vybral co to je ale tady je to uplne mrtvy ale diky za tvuj cas asi bude problem nekde jinde