Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém s LCD monitorem

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Zdravím, nevím jak se to stalo, ale z ničehonic mi začal monito u notebooku Fujitsu Siemens AMILO Pa 2510 zobrazovat špatně barvy. Pro lepší představu přikládám vyfocený screen - tedy se jedná hlavně o zobrazení bíle barvy jako modré a při sledování videa není téměř nic vidět, jelikož barvy jsou strašně nevěrohodné. Můj předpoklad jem že hlavní chyba by mohla být způsobena opotřebením kabelu vedoucího od graf. karty k monitoru, jelikož je monitor na pantech a kabel je mechanicky namáhán na ohyb. Zatím jsem nezkoušel NB připojit na jiný externí monitor, ale co nejdříve to vyzkouším, až budu mít nějaký v dosahu. Mohu se zeptat, zda-li někdo nemá stejný problém a jestli jej nějak nevyřešil? Děkuji, Jan.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0337.JPG 
Zobrazení: 131 
Velikost: 361.3 KB 
ID: 20884  
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele pepos01
    Registrace
    Mar 2008

Měl jsem jiný NB ( HP Pavilion řady 9. - tuším ) a měl jsem téměř podobný problém.Servisem byla chyba diagnostikována jako vadný GPU čip ( bohužel tím trpěli všechny tyto modely ).Následovala oprava, nicméně po několika týdnech se situace opakovala..... .Jinými slovy, naštěstí jsem platil pouze za diagnostiku, ale NB byl nenahraditelně nepoužitelný.

Každopádně ( už proto, že se jedná o notebook ) Ti z mého pohledu doporučuji určitě využít servis a nechat si udělat diagnostiku.A podle výsledku se budeš moci rozhodnout sám.Mě jako poslední možnost byla tehdy nabídnuta koupě celé nové základní desky, jenže vzhledem k ceně to již nemělo smysl ( a hlavně vzhledem k poruchovosti těchto modelů ).
    Naposledy upraveno uživatelem pepos01: 02-03-2011 v 11:24
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Problém s monitorem
    Od athens v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2011, 08:52
  2. Problém s monitorem
    Od zajdadejv v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-06-2011, 17:07
  3. LCD: problem s LCD monitorem