Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: G1-killer

Občasný diskutér Avatar uživatele Dash-POWER(CZ)
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Při použití default rendereru je DoF celkem pomalý (tedy v nějaké rozumné kvalitě od 16x pass výše), MentalRay renderuje o poznání rychleji
    Renderuji pomocí Vray, ale vyvedeni Z-depth a její nastaveni je mnohem rychlejší než samotny pokus obyl renderovat na 2 jádru společně se scénou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

rychlejší možná, ale zrovna V-ray mám propracovanou physical cameru na dost slušný úrovni a pokud chceš jejího efektu dosáhnout ve photoshopu pomocí vrstev (jen z-depth ti na to rozhodně stačit nebude), tak tě celý nastování a postprodukce vyjde časově stejně s tím rozdílem, že máš na výběr, jestli to za tebe celé udělá v-ray nebo ty

ale už se stejně dostáváme tématicky úplně někam jinam, kde strongovi moc neradíme a nepomáháme...
    celej komentář okolo DOF bych uzavřel s tím, že konkrétně pro tuto scénu se DOF hodí, pokud ho použije v kombinaci s širším objektivem a dodá scéně "miniaturní" efekt a až bude mít scénu kompozičně a barevnostně propracovanou (ti bílí igráčci jsou mírně nevýrazní), tak mu můžeme radit s DOF efektem, který očivně blender při tomto nastavení odflákl...

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Jako by byl DOF nějaký zásadní problém.
    Materiály jsou nic moc, osvětlení je špatné a to se dá ještě polemizovat, jestli celá ta myšlenka vůbec stojí za další námahu.
    A efektama si můžeš hrát na konci.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Si dneska říkám, že bych se pokusil něco sesmolit, třeba bych mohl použít něco jako igráčka .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    Si dneska říkám, že bych se pokusil něco sesmolit, třeba bych mohl použít něco jako igráčka .
    Na Igráčka mi nešahej ! Udělej si Lego nebo třeba ten Play... něco -)
    Igráčka jsem tady ukázal proto, že si myslím ,že to určitě nebude ta správná výherní kombinace. A navíc ta myšlenka není nijak závratná. To co jsem vymyslel a hodlám zpracovat samozřejmě nechci prozrazovat. (viz pan žárovka)

Ikdyž předpokládám, že to kolo Military class co zde proběhlo, bude také pro někoho inspirující. (třeba nábojnice - to tu určitě někdo udělá)
    Naposledy upraveno uživatelem Strogg_CZ: 07-03-2011 v 14:24

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Tak jsem to ještě trochu poupravil, zmenšil, trochu jinak nasvítil
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: final4.png 
Zobrazení: 129 
Velikost: 1.37 MB 
ID: 20950  

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Socket 1150 + Asrock B.85 Fatal1ty Killer
    Od Eduard Pavlík v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-08-2014, 18:42
  2. best killer