Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: problémy s odstraněním dat na flashce

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

zdravim,
    mam problem s flaskou. Nejdou mi na ní mazat žádné soubory. Hlásí mi to následující: " Odstranění souboru brání neočekávaná chyba. Pokud bude stále docházet k této chybě, můžete vyhledat řešení tohoto problému pomocí kódu chyby. Chyba 0x8007045D: Žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O."
    Mám možnost buď opakovat nebo stornovat danou skutečnost. Nejde mi vymazat nic a a ani na ni nic nahrat. Jedná se o flash disc Diesel, 8GB z toho volnych 599 MB.
    Zkontrolovala jsem jí pomoci antiviru a žádný problém mi to nenahlásilo. Často se stane, že během toho načítání, kdy se to má odstraňovat, se flashka zasekne a s tím i celý počítač. Někdy to jde ukončit přes Správce úloh, jindy musím restartovat počítač.
    Děkuju za pomoc

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Zkus, jak se bude chovat na jiném PC.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

na všech pc se chová stejně, to znamena, ze soubory jdou precist, ale na mazani nebo nahravani novych souborů reaguje, jak jsem napsala výše...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

A čtení souborů probíhá bez chyb? Napadá mě, jestli ta flashka nemá nějakou ochranu proti zápisu (někdy je na flashce takovej přepínač), ale tohle jsem viděl jen u pár flashek.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2010

Ahoj

Zkousela jsi ji zformatovat?
    Jinak ji reklamuj.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

cteni souboru probíha bez problému. tusim, ze tam neni ani zadny prepinac na ochranu proti zapisu. tu flashku mam cca 2 roky a fungovala bez problemů. Az nedavno jsem mazala slozku s fotkami, ktera mela tri podslozky. Dve se vymazaly normalne a ta jedna vůbec a zacalo to hlasit ten problem - "Odstranění souboru brání neočekávaná chyba. Pokud bude stále docházet k této chybě, můžete vyhledat řešení tohoto problému pomocí kódu chyby. Chyba 0x8007045D: Žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O."

Od te doby uz z ni nejde vymazat nic a ani na ni nejde nic nahrat...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Naformátuj to, jak radí doktor. Pokud to ani potom nebude fungovat, tak flashka asi půjde do koše.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Formátování prý nejde (duplicitní thread zde http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=57903), takže bych se taky přikláněl k tomu, že bude vadná.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2010

Jeste se zkus podivat sem - http://answers.yahoo.com/question/in...2202706AAqDt6m
    a pripadne dalsi moznosti odtud - http://www.google.com/webhp#sclient=...3&pf=p&pdl=500
    Teda jestli se ti chce, ono prece jen do pondelka je daleko a ani nevim, jestli mas jeste zaruku.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Duplicitní thread, nechápu proč se na jednu věc ptáte dvakrát, když Vám pak budou odpovídat stejní uživatelé..

LOCK řešení tématu ZDE

Podobná témata

1. Problém s odstraněním nepotřebného HW
    Od dedeky v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-10-2012, 15:15
  2. Tiskárny: Problem s odstranenim HP LaserJet6 z Win 7
    Od pokus1379 v sekci Periferie
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 13-09-2011, 23:53
  3. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 17-05-2011, 18:53