reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ještě jednou vypínání pc

hugostieglitz (907)|10.3.2011 18:08
zdravím všechny,před časem jsem zde popisoval problém se svým pc tj při hraní hardwarově náročných her jako metro 2033 mafia 2 atd se občas vypne pc jenom bliká dioda na case pak musím
vypnout vzadu hl vyp. zdroje počkat až přestane blikat zapnout a pustit pc.
mnoho z vás mi odpovědělo že je asi slabý nebo tak nějak nahovno zdroj s čímž plně souhlasím
jelikož byl koupen jako součást case za cenu okolo 1100.-
tak než koupím nový dle doporučení z minula chtěl bych potvrdit jestli je to jen zdroj nebo i něco jiného
pc- amd phenom II x4 965 Be
MSI 890GXM-G65
4gB DDR3 2000 Mh kingstone cl9
Gygybite hd 5850 OC
1Tb hdd wd
a perlička-
zdroj 500w neznámého asijskeho výrobce
jo a spustil jsem v amd overdrive test stability cpu na hodku vše ok max teplota 61 c
pak jsem spustil furmark a po dvaceti vteřinách se pc vyplo pak jsem spustil furmark s nastavením aa na 8x a pc se vyplo po dvou vteřinách teplota gpu vté chvíli mohla být tak 38-39 C takže přehřátím to asi nebude
tak prosím jestli někdo můžete potvrdit či poradit ještě nějaké testy ohledně zdroje nebo čehokoli budu jen rád předem díky moc
pepos01 (518)|10.3.2011 18:12
Mně snad jen napadá, zda-li máš možnost vyzkoušet od někoho jiný zdroj, ale tak jako tak to zdrojem bude- jak už Ti zdejší ,,mazáci,, ;) řekli.
Georginek (2957)|10.3.2011 18:15
Neznamy asisjksy vyrobce.... CO takhle napsat presne co to je za zdroj? Ackoliv toto chovani opravdu vypada na chovani zdroje. A pokud si to koupil jako celek, reklamuj ho a nech si dat jiny a treba doplat...
Jinak vetve na napajeni GK mas zapojene dobre? Pripadne foto..
hugostieglitz (907)|10.3.2011 18:23
tak bohužel foto nemám ale větve jsou ze zdroje pouze 2x 6pin pcie a obě jsou zapojené
a ten zdroj je zn logic ale tak se jmenuje i ta case
durib (1141)|10.3.2011 19:05
Procesor az tak moc nezere pri plne zatezi.
Hry a Furmark zatezuji GK a ta zere uz opravdu znatelne vice, jak ostatni komponenty dohromady. Pri PowerPlay je pak uz jasne poznat 2D a 3D rezim na wattmetru a to i bez zateze.
Zdroj jednoduse neutahne 2x 6pin, i kdyz jej ma = reklamovat zdroj, je-li to mozne.
Dalo by se to mozna obejit redukci z 2x 4pin na 6pin, ale tim problem jen obejdes.