reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém se zvukem u her

Reigen (6)|11.3.2011 22:18
Zdravím,vyskytl se mi ze dne na den problém :-(
všiml jsem si toho u Dragon age 2 demo,zvuk neseděl se hrou,při aktivním hraní je to v poho ale když naskočí nějaká cut-scéna zvuk přestane sedět s obrazem je jakoby rychlejší,pak se stane že bud postavy jen hýbou ústy,nebo tak sekají a nic nesliším protože sem to slyčel před 5 sek,nic mi nepomáhalo,přeinstaloval jsem windowsy a je to stále stejné,zkusil sem si zapnout mafii 2 a problém je stejný u cut scén bud zvuk nesedí a nebo vypadává co 4 sec na 1 sec je ticho :( z aktualizovat ovladače jsem zkusil :-( a nepomohlo

VIA VT1708S -je integrovaná na dece ASUS P5QD Turbo

děkuji za každou radu
DrZelenka (2491)|11.3.2011 22:25
A je to pouze u cut scén? Ty jsou tuším občas řešeny jako video - jaké máš v systému nainstalované kodeky?
Reigen (6)|12.3.2011 16:24
Jojo,právě že jen u cut-scén , které kodeky máš na mysli ? mám nainstalované pouze DivX kodeky
hugostieglitz (907)|12.3.2011 17:28
K-lite megapack kodeky v sekci download
Reigen (6)|13.3.2011 09:37
Tak tp sem z toho uplný osel :D nainstloval jsme ty kodeky - ahéle začalo to fungovat,ale jen u par her :D naúř Dragon age 2 tak fičí nádherně,ale třeba mafia 2 někdy furt blbne =/ asi to vidím na novou zvukovku
co myslíte ? poradily by jste mi nejakou ?
hugostieglitz (907)|13.3.2011 20:53
pokud máš mafii kreklou ta jdi do složky pc a pokud zde najdeš složky sds-en a sds-cz tak tu první komlet vymaž a mělo by to jít a zvukovku ještě nevyhazuj popiš jak jsi nainstaloval tz kodeky pokud jsi klikal pouze na ¨"next až do konce tak tam máš tak třetinu kodeků
Reigen (6)|14.3.2011 15:21
No,pouze nextoval ;)takže to jdu nainstaliovat znova avše :D
Reigen (6)|15.3.2011 14:30
bohužel opět nic :-( začínám být zoufalý =/ pustil jsem si BFbc2 a a problém se ukázal i zde, jak u cut scén tak i u nabíjení v normálním hraní
hugostieglitz (907)|15.3.2011 16:37
ještě skus aktualizovat ovladače gk
Reigen (6)|15.3.2011 20:39
to mě napadlo jako první nepomohlo :D,už je to jedno mám obědnanou zvukovou kartu Genius zítra ji mám doma ,ale díky za snahu !!!
havlik12 (1)|4.10.2012 14:36
Cau lidi, mam problem se zvukem u NBA 2k13. U vsech ostatnich her mi jde zvuk v pohode, i u videi a filmu. Zkousel jsem prenastavit nastaveni zvuku ve hre a nic, pak jsem zkousel aktualizovat ovladac u zvukovky a pise mi to, ze mam nejnovejsi verzi. Nevite prosim vas nekdo co s tim? diky moc za odpoved: [email]omahab@seznam.cz[/email]