reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Výchozí přehrávač

souteh (371)|13.3.2011 12:19
Zdravím,
občas se objeví film, který mi nejde přehrát ve WMP (nějaký malý chybový okno, něco o kodeku nebo co..), a tak nastavím, aby se film přehrál v jiném přehrávači. Problém je v tom, že v tu chvíli se tento přehrávač nastaví jako výchozí pro všechny video soubory uložené minimálně v tomto umístění. Nevíte, jak by se to dalo udělat, aby se v tomto přehrávači otevíral jen ten soubor, u kterého to zvolím? Díky.
16cmfan (2153)|13.3.2011 14:11
Zapneš si prehrávač a nájdeš film sním... jedna z možností
kevin00 (10238)|13.3.2011 15:02
Pravé myšítko na daný soubor, vyber možnost Otevřít v programu a nalistuj program v kterém chceš soubor otvírat. Ve spodní části okna si pro daný program zatrhni možnost K otevření souboru tohoto typu vždy využívat vybraný program. Takto si nastav asociace u všech souborů daného typu.
OldmanKV (2)|3.4.2011 09:54
Obávám se, že asociovat s programem jeden jednotlivý (nebo několik) souborů se ti nepodaří. Můžeš asociovat jeden typ (příponu), třeba *.avi a podobně. Jinak pouze spouštět z programu.
looplo (128)|19.4.2011 15:26
Neco podobneho mi nedavno delal brachuv notebook. Vyresil jsem to tim ze v danem prehravaci bylo nastaveno, ze pri zapnuti tohoto programu se nastavi jako vychozi a to stacilo vypnout, tusim ze to bylo nekde pod "Volby" "Typy souborů" a tam jsem odskrtnul "Při spuštění nastavit jako výchozí". Mozna pujde o stejny pripad.
zsdx (2098)|19.4.2011 19:52
[quote=OldmanKV;444434]Obávám se, že asociovat s programem jeden jednotlivý (nebo několik) souborů se ti nepodaří. Můžeš asociovat jeden typ (příponu), třeba *.avi a podobně. Jinak pouze spouštět z programu.[/quote]

Kdyz uz se to znovu otevrelo, tak pro priponu to lze pres pravy klik mysi a dokonce dvema zpusoby - SendTo (vytvorit zastupce na spravnem miste preci neni problem) a pres Shell context menu (bud pres registry nebo Typy souboru).