Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Fractal Design DEFINE R3 VS LIAN-LI PC-B25S VS LIAN LI PC-B10

Pravidelný diskutér Avatar uživatele sety83
    Registrace
    Jul 2006

Zdravím, ktorá z týchto bední je podla vás krajšia a ktorú by ste zobrali vy? Viem, každému sa páči niečo iné, no zaujímal by ma názor čo najviac ľudí. Dik.
    Fractal Design DEFINE R3: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=80735
    LIAN-LI PC-B25S: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=85799
    LIAN LI PC-B10: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=85257
    Naposledy upraveno uživatelem sety83: 14-03-2011 v 16:57 Důvod: Doplnenie
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Tak či sa Ti páči nejaká bedňa je čisto tvoj subjektívny názor, to musíš vedieť Ty. Čo sa dá ale objektívne porovnať sú parametry a účel... prahneš po tichu, elegancii, chceš mať vyriešený kabelmanažment atp. ? Sám musíš vedieť, čo je pre Teba to najlepšie. Lian Li sú z tohto pohľadu najkvalitnejšie ale dávajú si zato aj poriadne zaplatiť, Fractal je zas' odhlučnená a má čierny interier atp.

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    Tak či sa Ti páči nejaká bedňa je čisto tvoj subjektívny názor, to musíš vedieť Ty. Čo sa dá ale objektívne porovnať sú parametry a účel... prahneš po tichu, elegancii, chceš mať vyriešený kabelmanažment atp. ? Sám musíš vedieť, čo je pre Teba to najlepšie. Lian Li sú z tohto pohľadu najkvalitnejšie ale dávajú si zato aj poriadne zaplatiť, Fractal je zas' odhlučnená a má čierny interier atp.
    Veď píšem že každému sa páči niečo iné, ja sa pýtam, čo sa komu páči viac a čo by si kto zobral, keby medzi nimi vyberá. Odhlučnené sú všetky tri, rozdiel medzi nimi asi v tomto smere moc veľký nebude. Možnosti kabelmanažmentu sú lepšie u Fractalu, PC-B25S má zas USB 3 a dá sa vymeniť I/O panel aj u PC-B10. http://www.lian-li.com/v2/en/product..._index=131&g=f Práve USB 3 ma brzdí od Fractalu. Každá ma niečo pre a proti, tak som len zvedavý kto by dal čomu prednosť. Tá cena ma až tak nežere, predpokladám že skriňa ma už prežije :-P.

Registrace
    Jul 2009

Bral by som Lian Li PC-9F ale ztoho zoznamu LIAN LI PC-B10

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Podle me jsou vsechny 3 priserne predrazeny a opravdu hnusny. ale kdybych si mel vybrat tak Fractal

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    Bral by som Lian Li PC-9F ale ztoho zoznamu LIAN LI PC-B10
    Takú odpoveď som čakal . Tá PC-9F je na môj vkus moc deravá, mám radšej čistý dizajn. Hlavne po tom čo sa 2 roky pozerám na túto ohavu čo mi tu teraz stojí . Tak dik za tvoj názor, dúfam ešte niekto prispeje .

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Já nevím,ale mám osobní zkušenost se značkou LIAN-LI,konkrétně tahle case LIAN-LI PC-A70FB(2 kousky jsem skládal pro známý) a říkám nikdy více. Šroubky z bláta a ten hliník není takový terno,hodně hlučná case. Mají akorát dobrý PR.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

LIAN-LI su podla mna strašne predražene ale zas sa knim daju dokupiť rozne prkotiny ja budem tiež kupovať novu case a asi si zoberiem Corsair Graphite Series 600T.

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

zrovna včera jsem rozbalil R3 a je to láska na první pohled / použití

Osadil jsem jeden větrák ještě do předu a chladí jak má, prach se do ní nedostává a hluk to tlumí celkem účinně. Já bych za ty prachy do ní šel.

Lian-Li je drahá. Fractal je o polovinu levnější. Myslíš že je ten rozdíl tak markantní abys do toho vložil dalších xxxx Kč? Není lepší koupit jinej HW etc.... ???

Registrace
    Jul 2006

tak som zobral f3 zo zaciatku som trochu dumal nad zahadnym vibrovanim skusil som vyhodit spodny kos na ventilator a voalaaa ostalo ticho :-) vyborna skrina len to usb len to usb
    Naposledy upraveno uživatelem sety83: 29-06-2011 v 19:32 Důvod: tak

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

co je s USB?

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Macegriffin Zobrazit příspěvek
    co je s USB?
    chybaju trojkove

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od sety83 Zobrazit příspěvek
    chybaju trojkove
    No to si mal zistiť predtým ako si skrinku kupoval. Ale zas' to nemôže byť až tak hrozné, nie ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

aha,tak to pro mě není důležité.Deska sice umí USB3 ale nemám žádné zařízení které to ho má :-D

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Macegriffin Zobrazit příspěvek
    aha,tak to pro mě není důležité.Deska sice umí USB3 ale nemám žádné zařízení které to ho má :-D
    ani ja by som ich este nevyuzil ale skrina par rokov postoji a dozije sa aj obdobia ked tie modre diery budu chybat

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-07-2013, 15:42
  2. Fractal Design DEFINE mini nebo ARC mini?
    Od mrdead v sekci Skříně
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-10-2012, 18:16
  3. FRACTAL Define XL
    Od Deexer v sekci Skříně
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-12-2011, 01:38
  4. Fractal Design Define R2 prosím o zkušenost
    Od majkl 11 v sekci Skříně
    Reakcí: 99
    Poslední příspěvek: 03-05-2011, 18:10