reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus Wl 600g vs. Zyxel P660HW

jinryd (13)|21.3.2011 14:50
Vlastním router Asus WL600g na ADSL připojení od Českých Radiokomunikací (nyní T-mobile). Když jsem jej před dvěma lety zapojoval musel jsem si necht snížit rychlost připojení na 6Mb, při 8Mb IP neudržel. Poslední dobou se mi stávalo že vypadávala IP (svítila červeně). Po resetu opět naběhla, ale po chvilce (přibližně po1/2 - 2hod.) opět spadla. Při reklamaci ni bylo sděleno, že linka je v pořádku, že může odcházet router. Zapůjčil jsem si na značkové prodejně T-mobile jimi nabízený router Zyxel P660HW a ten drží. Měl bych dva dotazy.
-Je možné, aby router odcházel způsobem, že neudrží připojení?
-máte s nabízeným routrem nějaké zkušenosti?
Napadá vás ještě nějaké lepší řešení. Letos plánuji, že se z důvodu rekonstrukce zruší stolní PC a celá rodina bude pouze na notebocích. Děkuji Jindra
NHKG (1136)|21.3.2011 15:02
Zyxel P660HW používám doma, normálně funguje na 8Mb lince. Ale internet mi jede 4Mb, protože druhou půlku sežere O2 TV. Pokrytí Wi-Fi mizerné, jedno patro dolů a 2 příčky a už není skoro signál a to ve zdech není žádné železo. A většinou tak 1x za týden je nutné ho restartovat. Pokud budeš kupovat v obchodě, podívej se radši po řešeních třeba od D-Linku nebo TP-Linku.