reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

best killer

veteran13 (70)|21.3.2011 19:04
Pointa snad jasná, rady na zlepšení vítány.
SHW_33_1.png
Strogg_CZ (191)|21.3.2011 21:47
[quote=veteran13;442544]Pointa snad jasná, rady na zlepšení vítány.[/quote]

Ten nápad s tím terčem zaměřovače se mi líbí. Ale nějak to na mě působí jako 5 let stará hra.
Ta deska v tom zaměřovači je G1 ?
veteran13 (70)|21.3.2011 22:33
Ne je to fotka jedné mojí staré základovky; G1 je ten zabijík za dalekohledem :)... A nějaké konkrétní rady na "omlazení" by nebyly moc si se Cinemou netykám tak sem rád i za tento výsledek...
czhunter (775)|21.3.2011 23:31
Já osobně bych z toho úplně odstranil ten počet nábojů a hitpointy i ten nápis navrchu zaměřovače - vše je to nadbytečné, pointa je jasná i bez těchto detailů.
Ty nápisy vlevo dole jsou ale vtipné, ty tam nech.
Render by si založil lepší nasvícení, ale pokud to neumíš, můžeš to nechat nebo jen doladit ve 2D.
Osobně bych ještě o hodně zvětšil celý ten průhled zaměřovačem (klidně tak moc, že by se ani celý jeho kruh na obrazovku nevlezl - ale to je otázka názoru.
lukas8178 (229)|21.3.2011 23:32
Taky mám už hotový wall s trochu podobnou tematikou... jinak to tvoje je celkem fajn jen se to nehodi moc extra jako wall (vim že zrovna odemě to sedí:D)ten zaměřovač bych jakoby udělal že je tam kovová trubice možná by to mohlo vypadat fajn...
H3w3R (226)|21.3.2011 23:37
[quote=veteran13;442611]Ne je to fotka jedné mojí staré základovky; G1 je ten zabijík za dalekohledem :)... A nějaké konkrétní rady na "omlazení" by nebyly moc si se Cinemou netykám tak sem rád i za tento výsledek...[/quote]

můžu ti dát pár rad, jak si pohrát s advanced renderem, ale jestli si se cinemou Vykáš, tak bych se do toho asi moc nepouštěl :)
navíc mám obavu, že zlepšený rendering v tomto případě přinese jen několik málo %, protože výslednej render tvoří jen cca 30% plochy wallu...
ale je fajn, žes nezapoměl na plochu okolo... já osobně bych zkusil do pozadí rozmazat zbytek toho renderu (zmenšený pohled, tak na 40%, přidat kontrast a světlost, a nakonec blur alespoň 7px)
Dash-POWER(CZ) (82)|22.3.2011 16:43
Dobrý nápad, jinak souhlasím s H3w3R o rozmazaní zbytku renderu. A možná bych na optiku dal menší šmouhy špíny (bahno,prach...)
veteran13 (70)|22.3.2011 22:09
Díky všem za rady, tak nějak sem je zkloubil a zde je výsledek. Ten dalekohled se ještě musí předělat.
SHW_33_2.png