reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

S.t.a.l.k.e.r.

Zeli (397)|13.5.2007 19:28
Uz ste to nekdo dohral?
Da se nejak pokracovat ve hre i po jejim dohrani?
Konnor (278)|13.5.2007 20:37
Dohral jsem to, dost mě to zklamalo, takže po dohraní následoval ihned uninstal,... Myslím, že po dohrání se už pokračovat nedá, jedině nechodit do reaktoru a jenom se poflakovat po okolí,...
Hunter551 (27)|15.5.2007 17:21
super hra. Ked si to presiel mozes to hrat odznova. Ma to 7 koncov :DMne uz chybaju len 3 :D
Zeli (397)|15.5.2007 17:53
[QUOTE=Hunter551]super hra. Ked si to presiel mozes to hrat odznova. Ma to 7 koncov :DMne uz chybaju len 3 :D[/QUOTE]
To vim ze to ma vic koncu, mne de ale o to, jestli jde pokracovat v dokoncene hre i s vecmi ktery sem horkotezko nazbiral /znova de hrat kazda hra :)/.
dirt (24)|31.8.2007 21:18
Ja som uš skoro na konci hry ale je to dobrá hra.Možno ju prejdem aj dvakrát.
djbuba (19)|31.8.2007 22:34
Hra je hodně slušná, po dohrání se můžeš poflakovat po okolí a plnit vedlejší úkoly.Případně můžeš zkusit stáhnout nějaký nový mody a zkusit snima hrát znova.
Zeli (397)|31.8.2007 22:53
[QUOTE=djbuba;46626]Hra je hodně slušná, po dohrání se můžeš poflakovat po okolí a plnit vedlejší úkoly.Případně můžeš zkusit stáhnout nějaký nový mody a zkusit snima hrát znova.[/QUOTE]

Jestli se teda muzu po dohrani poflakovat, tak se toho nemusim bat :rolleyes:. Zatim sem volil postup: nejdriv poflakovani, potom mozna nekdy v budoucnu dohrani ;).
dirt (24)|1.9.2007 10:15
Najviac sa mi pozdáva ten mod s autami pôvodne tam asi aj maly byť
djbuba (19)|1.9.2007 14:23
[QUOTE=dirt;46689]Najviac sa mi pozdáva ten mod s autami pôvodne tam asi aj maly byť[/QUOTE]

Jasně že tam vozidla měly být,ale uspíšilo se vydání takže je vypustily..což je určitě škoda.Ono pobíhat s plnym batohem přes tři mapy tam a zpátky je trošku otravný..

uvidíme v březnu 2008 (což je zanedlouho) jak bude vypadat datadisk STALKER Clear Sky
Zeli (397)|2.9.2007 06:54
[QUOTE=djbuba;46740]Jasně že tam vozidla měly být,ale uspíšilo se vydání takže je vypustily..což je určitě škoda.Ono pobíhat s plnym batohem přes tři mapy tam a zpátky je trošku otravný..[/QUOTE]

S tim "uspisilo se vydani" bych v souvislosti se STALKERem zrovna nemluvil, po takovym zpozdeni co vysel :mistake. Je pravda, ze tam auta mely byt (tedy i pojizdna :D), ale nako se jim to pralo s anomaliema a nedarilo se to vyresit, tak se rozhodli to vydat (jinak bysme se asi jeste dnes nedockave tesily nez ten zazracny S.T.A.L.K.E.R. vyjde).