reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

WD 1TB - Prosím o radu

guglaluck (1)|23.3.2011 14:41
Zdravím ....cca 1/2 roku vlastním externí HD WD 1TB Book ...podařilo se mi ulomit samičku usb která je na doplnující součástce disku kde je mmj. i napajení...myslel jsem,že se to nechá zapájet ,ale byli poškozené cestičky k pinům takže jsem se rozhodl,že si koupím externí rámeček nový.Po té k multimedialnímu přístroji zapojit disk nešel ..následně ani k PC ...vyndal jsem disk z rámečku a připojil disk přímo do PC.Nikterak se mi disk neukázal pod žádným písmenem...najel sem do správy disků kde je disk vidět avšak je tam napsáno nepřiřazen.Ovladače jsou v pořádku.Projel jsem disk programem test disk a žádnou chybu v partitation to nenašlo.Jsem z toho jelen.
Nic jsem nepájel pod proudem ...žádný pád disku ...nechápu jak to je možné ..prosím zda někdo ví co následně mohu učinit či vyzkoušet ...chtěl jsem ještě prubnout partitation table doktor,ale pod vistou ten program neběží.Díky za každou radu. Lada
didaktik (132)|23.3.2011 15:46
Bylo by možné sem nahrát PrintScreen toho správce disků po připojení disku k PC přímo?
A co na ten disk BIOS počítače, vidí jej?
Data na disku obsažená jsou předpokládám důležitá a není "jen tak možné" disk naformátovat.
Dojigiri (1629)|23.3.2011 16:15
Celková kapacita disku je správně? Pokud z něj jenom zmizela jednotka a je potřeba obnovit data, zkusit programy PartitionFindAndMount nebo TestDisk.